Değerli arkadaşlar geçmiş yıllarda da sene başında yazmıştım.Lig bittikten sonra yazmak adetim değildir. Bir şeyler olduktan sonra herkes konuşur.
Sizlere tavsiyem bu seneyi unutun hatta dua edin de gs şampiyon olsun,o zaman belki bu basiretsiz başkan ve ekibinden kurtuluruz.
Türkiye liginde takımlar kapalı defans yapıyor,gol atmanız için temel üç şey var:
1-uzaktan şut atan futbolcularınız: Takımımıza baktığımızda uzaktan şut atacak neredeyse hiç oyuncumuz yok. gs ye baktığımızda selçuk,sneider,podolski..neredeyse bütün takım şut atıyor oynamayan Hamit bile..
2-yan toplar:takımımıza baktığımızda yan toplarda bir tek fernandao var o da tartışılır. gs de bu konuda çok iyi değil ancak eren derdiyok bana göre fernandao dan bu konuda daha iyi.
3- Araya veya defans arkası atılacak toplar: bizde ozan,salih ,M.topal,de souza ve alper bunu yapacakken gs da selçuk,sneider,bruma,yasin gibi bu konuda çok daha yetenekli oyuncular var.
bir tane bu pasları atıp 18 dışından şutta atabilecek 10 numara alsalardı bu kadar net konuşamazdık.ancak o kadar akılsız yöneticiler var ki hala kanat veya defansif orta saha peşinde koşuyorlar. ya sol kanatta oynayabilecek oyunculara bakın; lens,alper,volkan sen,sow,stoch
böyle bir saçmalık varmı takımın beyni yok solda sağda oynayacak 5-6 oyuncu var.
almış müjdatları kemalettinleri oyuncu arıyorlar. Türk asıllı Emre Mor u 1 sene önce bulsalar 500 bin dolara alırdık.Kimi buluyorlar hiç..
her sene aynı tiyatro elen şampiyonlar liginden alelacele transfer yap.
Allahını seven söylesin takıma bakın gönderdiğimiz kimsenin talip olmadığı salih,stoch,emenike.
hala seven var mı bilmiyorum ama arkadaşlar bu takımda ki gudubet Aziz yıldırım. bu adam bu kulüpten gitmediği sürece yelken,masa tenisi maçları seyrederiz, sene sonunda da gs nin kupa seremonilerini. obradoviç e de yazık günah bu gudubet adam yüzünden 10 yıldır ikinci defa finalde kaybetti.Birileri bizim son haftalarda kaç şampiyonluk kaybettiğimizi söylese o da şüphelenir.
zico kötü,ersun kötü,aykut kötü saran kötü kutlualp kötü...o kötü bu kötü kim iyi aziz....