Asansör Servisi

Lina Asansör olarak; her zaman bir asansör firmasından daha fazlası olmayı amaçladık. Müşterilerimiz ile ilişkilerimizde samimiyetimizi ve güvenilirliğimizi aktarmaya çalışıyoruz.

Asansörlerin günlük yaşamda hayatımızı nasıl ve ne derecede kolaylaştırdığının farkındayız ve kendimizi sizlerin yerine koyuyoruz.

Asansörlerinizin güvenilir ve sürekli çalışır olmasını sağlıyoruz. Lina Aasansör' ün deneyimli ve belgeli personeli bu hizmeti sizlere sağlıyor.

Lina Asansör gerek revizyon, gerekse montaj ve servis hizmetlerinde, önceliği daima müşteri, kullanıcı ve çalışanların güvenliğine vermektedir.

Tüm çalışmalar yapılırken, çevre duyarlılığı, müşterilerin fikirleri ve ekonomisi için minimum enerji sarfiyatı, maksimum verim, mekanın kullanım amacı, projenin trafiği, mimari yapısı ve müşterinin beklentileri göz önüne alınmaktadır.

https://www.youtube.com/watch?v=ORdIfZ6eiAM

Amacımız: Kalite yönetim sistemini uygulayarak, güvenli hizmet ve ürünü müşterinin memnuniyetine sunup, sürekli iyileşme yönünde sektörde lider firmalardan biri olmaktır.Lina Asansör, Asansor Servisi, Asansör Bakımı, Asansör Firmaları - 7/24 Hizmet