Öncelikle şunu söylemek isterim bizden farkları yok bizden farkları yok derken Arsenal takımının büyüklüğü onlar için birşey ifade etmiyor öncelikle bizim yaptığımız gibi onların istediği kuralara bakalım ne dilemişler..


Ideally I would want

Arsenal
Werder Bremen
FC Basel
Club Atlético de MadridMy tip,

Arsenal
Werder
Celtic
One of the 4 bottom clubs. (4.torbadan herhangi takım)


Gozumuze birşey takılıyor Fener mi?

Arsenal
Bayern
Fener
Fiorentina


Worst would be

Arsenal
Bayern
Zenit
Atletico

for me.


My prediction:

Arsenal (ENG)
PSV Eindhoven (NED)
FC Basel 1893 (SUI)
Club Atlético de Madrid (ESP)Ve bunun gibi birçok takım yazan taraftarlardan sadece 1 tanesi Fenerbahçemizi yazdı.No Fear Şunu da belirtiyim her 2 cümlelerinde chelsea ye laf ediyorlar..

VE FENERBAHCEMIZI OGRENIYORLAR KURADA BİZ ÇIKTIK ONLARA

Fenerbache and Porto so far!!! Diyor birtanesi gelmek üzereyiz gruba

ah f**k - i wish we had teams like marseille or bordeaux! (ozur diliyorum oradaki terbiyesiz sözden dolayı ingilizlerden alıntıdır!Marsilya veya Bordo gelseydi keşke diyor birtanesi


diddnt really want fenebache out of this pot (Arsmile nickli uye 3.5 un zirvesinde Gerçekten fenerbahceyi bu grupta istemiyordum diyor hmm zekiceIll enjoy seeing us beat those turks(Turkleri yenerken görmek güzel olacak diyor)


Porto and Fenerbahce? We're already being dealt a bad hand.(Kotu kura çektiklerinin hepsi farkında)


Thats a pretty tough group. away games in Russia and Turkey are never easy.(Rus ve Turk deplasmanları hiçbir zaman kolay olmaz diyor birtanesi)


Bu arada liverpool'a atlatico madridin çıkması alay konusu olmuş


Forum moderatoru Portonun düşünüldügü gibi zor olmadıgını ve Fenerbahceninde evinde iyi oldugunu söylüyor bu arada gruptan 2. çıkacakları konusunda tahminler yapıyorlar birinci onlarının değimiyle fener inanmayanlar sitelerine girer bakar sonda yazacagım...


Birtanesi feneri 2. sıraya koyuyor

Decent draw for us although the away trips in this group will not be easy at all. I think we will win the group, Fenerbahce will take 2nd place, Porto to UEFA Cup and Dynamo Kyiv last as usual.
Başka biri evinde 3 maçını kazanacıgını porto ve dinamo deplasmanlarından berabere ayrılıp gruptan cıkacaklarını soylemis 11 puanla..E , fener maçını yenilmiş mi saydın şimdi sen