Siyasi partilerin son adayları Siyasiportal.com adresinde

Siyasi partiler, hangi milletvekili adaylarını çıkardı diye merak ediyorsanız, bu merakınızı giderecek harika bir site biliyorum. Sitenin adı, konu başlığımızda da belirtmiş olduğumuz gibi, Siyasiportal.com şeklindedir. Siteye giren herkes, siyasi partilerin en son adaylarını öğrenme imkanı elde edebilir.

Milletvekili Adaylarını ve hatta aday adaylarını, Siyasiportal.com sitesine girenler, öğrenebilecektir. Site içerisinde siyasi partilerden en son adayların yanı sıra, çok sayıda anket de ziyaretçilere takdim edilmiştir. Ülkenin Politika gündemi hakkında öne çıkan anketler, sitede bulunabilir. Örneğin başkanlık sistemi hakkında site üyelerinin görüşlerini soran bir anket, site içerisinde hali hazırda mevcuttur. Bu ve benzeri anketlere katılım göstermeyi unutmayınız.

Siyasi Portal ® uzun bir çalışmanın ardında yayın hayatına başlamış bulunmaktadır.
2008 yılında ilk domain kaydı yapılarak başlayan proje; projelendirme, fizibilite çalışmaları, altyapı faaliyetlerinin ardında uzun Siyasi Portaluklu bir yazılım aşamasından sonra, beta yayını da tamamlayarak ciddi siyasi portal çalışmasına başlamış bulunmaktadır.

Marka tescilininin ardında, test ve içerik çalışmalarıyla son hızla tamamlanmaktadır. 2014 Yerel seçimlerine güçlü alt yapısı, uzman ve kalabalık bir personel altyapısı ile hazır bulunmaktadır.

Ticari bir projeden çok, kültürel ve muhteşem bir bilgi portalı olma aşamasında çok değerli hoca, doç. ve profesörlerimizi aramızda görmek isteriz.