Poi Spinning, Juggling ve Flow Art Community: Parafinn


2005 Yılında Türkiye'de kurulan ve ilk fabrikasyon Poi üreticileri Parafinn Poi, Flag, Fire Toys & Equipments Store'un internet sitesi (www.parafinn.com) yenilenmiş. Poi Spinning, Juggling ve Flow Art ürünlerini kredi kartıyla ve taksitli olarak alım imkanı sunuyorlar. Ayrıca daha başka başka güzel işler de yapıyorlar


Tevellütü eski olanlar Ankara'da düzenli olarak gerçekleştirilen ateş gecelerini hatırlar. Bir iyi haber de oradan Parafinn Ateş Geceleri yeniden başlıyormuş. Hava kararmadan önce çimlerde buluşup, biraz juggling yapıp, biraz Poi çevirip, bildiklerimizi paylaşıp ve bolca muhabbet edip kendimizi geceye hazırlayabiliriz. Tabi hava karardığında sıra Ateşe gelecek! Yiyeceğini, içeceğini yanınızda getirip, bir yandan muhabbet edip, diğer yandan gönüllü müzisyenleri dinleyebilirsiniz. Ateş'in büyüleyici dansı ise asla aklınızdan çıkmaz!


Konu hakkında pek bilgisi olmayanları buraya alalım: http://www.instagram.com/parafinnofficial/
sağlam Poi Spinning videolarına erişebilirsiniz.


Facebook kullanıcıları: https://www.facebook.com/Parafinn2005/ adresinden Parafinn'i takip edebilir, yaklaşan Poi Spinning, Juggling ve Flow Art etkinliklerinden haberdar olabilir. Ayrıca kendi videolarınızı paylaşabilir veya diğer Parafinn community üyelerinin Poi performanslarına bakabilirsiniz.


İnternet sitesinin (www.parafinn.com) Haber Bülteni'ne üye olarak yaklaşan Ateş Geceleri, Poi Kursu, Flow Art etkinlikleri, festivaller, Poi Spinning vb. konulardan haberdar olabilirsiniz.


Sanırım bu fotoğraflar biraz olsun konuyu bilmeyenler için yararlı olacaktır: