Yönetimhane’nin Güzellikleri Yaşamınızı Kolaylaştırıyor!
Apartmanda ve de site kapsamında yaşayanlar bilirler ki basit gibi görünen bazı işler, yaşamımızı kolaylaştırmak yerine zorlaştırır ve birer yük haline gelir. Belli bir düzenin sağlanması için apartman ya da site kapsamında herkesin sorumluluk yüklenmesi gerekir. Beklenen düzen ve huzurun sağlanması zaman alabilir ya da zor olabilir. Oysa hizmet çağında yaşıyoruz ve hizmet alanlarının çeşitlenip yaşamımızı kolaylaştırması, büyük etkiler ortaya çıkarıyor. Yönetimhane de site yönetimi kanunu ve apartman yönetmeliği gibi çeşitli yasal gereklere uygun olarak hizmet veren, çağın hizmet anlayışlarını benimsemiş bir oluşumdur. Kısacası site yönetimi hakkında ya da apartman yönetmeliği ile ilgili olarak tüm detaylara hâkim, tecrübe sahibi bir ekip sistemli bir çalışma ile size huzuru vadediyor.
İstanbul genelinde verilen profesyonel yönetim hizmeti, apartman ve sitelerin teknik işleri, temizlik ve hukuk ile ilgili işlemleri ve de çevre düzenleme gibi ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Profesyonel apartman yöneticiliği ile internet imkânlarını da hayatınıza dâhil edebileceksiniz. Yönetimhane, size online olarak aidatları takip etme avantajı sunmaktadır. Her projeye özel olarak tahsis edilen internet siteleri, hem aidat işlemlerinin takibini kolaylaştıracaktır hem de yapılan tüm işlerin, yaşam alanı sakinleri tarafından kolayca izlenmesini sağlayacaktır. Teknolojinin bir bina yönetimi kapsamında bu denli etkin bir şekilde kullanımını da ancak Yönetimhane aracılığı ile görebilirsiniz.
Yenilikçi bir bakış açısının ürünü olan Yönetimhane, 7 – 24 şeffaf bilgi sunmasının yanında, online aidat ödeme imkanı da sağlıyor ki bu durum pek çok kişi tarafından en beğenilen özellik olma niteliğine sahip. Çünkü bugün hiç kimse, para işleri ile zaman harcamaktan hoşlanmıyor. Üstelik bunun yanında sunulan hukuki ve teknik hizmetler, temizlik işlemleri, emlak ve de denetim hizmeti, birlikte yaşamanın getirdiği sorumlulukları omzunuzdan alıp, size çok daha düzenli ve sorunsuz bir yaşam sunacaktır. Bu tip bir düzen ve yenilikçi hizmet anlayışını siz de profesyonel site yönetimi adı altında edinmek isterseniz, derhal Yönetimhane ile iletişime geçebilirsiniz. Ardından ise apartmanınıza ya da sitenize özel olarak sunulacak avantajları değerlendirebilir ve anlaşmaya varabilirsiniz. Sizin için yeni ve harika bir dönem başlayacak, emin olabilirsiniz.