Yalçıntaş Otomotiv, yetkili servis kalitesinde hizmet sunuyor
17 yıllık yetkili servis tecrübesi ile kurulan Yalçıntaş Otomotiv, İstanbul-Bostancı Oto Sanayi Sitesi’nde fark yaratıyor.
1987 yılında Türkiye’nin ilk Nissan yetkili servisi olan Üstün Oto’da 17 yıl çalışan Cengiz Vurucu’nun 2005 yılında kurduğu Yalçıntaş Otomotiv’de müşteri memnuniyeti çok önemli. Yalçıntaş Otomotiv, 300 metrekare kapalı alanda, 2 port lift, 7 kişilik profesyonel kadro ile yetkili servis kalitesinde hizmet sunuyor.
Kalfalık, Ustalık ve Usta Öğreticilik belgeleri sahibi olan Cengiz Vurucu’nun ekibinde bulunan Adnan Uçar’da Nissan yetkili servis emeklisi. Cengiz ve Adnan ustaların yetkili servis tecrübeleri ile hizmete veren atölyenin binin üzerinde periyodik bakım yaptıran müşterisi bulunuyor.
Müşterinin tercihine göre orijinal ve/veya yan sanayi parçaları ile yapılan periyodik bakım parçalarının tamamının 1 yıl garantisinin olduğuna dikkat çeken Cengiz Usta, hizmetleri hakkında şu ön bilgiyi verdi: “Yetkili servis kalitesinde; hatta ustalık birikimi olarak daha üst seviyede hizmet vermekteyiz. Genel giderlerimizin düşüklüğü sayesinde yetkili servis ücretlerinden daha ekonomik olarak vermekte olduğumuz hizmetlerimiz arasında Bilgisayarlı Arıza Tespiti, Periyodik Araç Bakımı, Genel Araç Bakımı, Enjeksiyon/Enjektör Bakımı, Kaporta/Boya, Mekanik/Elektronik Arıza Tamiri bulunmaktadır.”
“Otomobil markalarını değiştiriyorlar bizi değiştirmiyorlar”
“Güvenilir ve güler yüzlü hizmetimizden memnun olan müşterilerimiz Nissan marka otomobillerini değiştirselerde Yalçıntaş Otomotiv’den vazgeçmiyorlar” diyen Cengiz Usta’ya göre Dünya genelinde yapılan araştırmalara göre erkekler için bir tutku olan otomobillerinin bakımı da çok önemli.
Bir çok şirket aracının da bakım ve onarımının yapıldığı Yalçıntaş Otomotiv’de nakit, kredi kartı veya kredi kartına vade farksız taksit imkanı var.
İletişim
YALÇINTAŞ OTOMOTİV - Özel Nissan Servisi
Adres : Bostancı San. Sit. A Blok Zambak Sk. No : 4 İçerenköy / İSTANBUL
Telefon : (0216) 577 05 10
Fax : (0216) 469 97 97
Acil Telefon : (0533) 738 71 76
Nissan Özel Servis Yalçıntaş Otomotiv 0216 577 0510 - info@yalcintasotomotiv.com
nissan özel servis