Ev & Yaşam Gereçleri
Hayatta insanın en rahat ettiği yer şüphesiz ki evidir evi ne kadar aydınlık ve ferah bir yapıdaysa insanın gün boyu olan yorgunluğu bir anda ortadan kalkar. Şu an ki evlere baktığımız da aslında kalabalık ve koşuşturmacalı şehir hayatı nedeniyle daha küçük olduğunu görebiliyoruz çünkü aynı zamanda büyük ev demek daha çok iş demek eşler sürekli olarak çalıştıkları içinde tercihlerini daha çok küçük evlerden yana ya da 1+1 evlerden yana kullanıyorlar. O zamanda ister istemez eşyaların daha kullanışlı ve minyatür olması gerekiyor çünkü evler küçüldükçe de ayrı bir dekorasyon işin içine giriyor. Bu dekorasyon anlamında oturduğunuz koltuktan tutunda evinizdeki herhangi bir eşyaya kadar her şeyin küçülmesi demek anlamına geliyor.
Bir evin küçüklüğü kadar tasarımı da oldukça önemli diyebiliriz genelde bayanların en çok önem verdikleri kendi giyimlerinin yanı sıra evlerindeki aksesuarlardır her bayan aksesuarlarına çok dikkat eder örneğin mutfaklarını ele alalım bir bayanın genellikle evdeki zamanının büyük bir bölümünü mutfakta geçirir bu yüzden de mutfak onlar için çok şey ifade eder mutfakta çok fazla bir kalabalık sıkıntıdır bu yüzdende mutfağın kullanışlı olması gerekir bunun için her bayan imkanları dahilinde mutfaktan başlayarak evlerini dekore etme yoluna giderler.
Peki, mutfak dekorasyonu ve aksesuarları denildiğinde seçim yapılabilecek en başarılı yer ortam neresi biliyor musunuz? Ben size hemen bir örnek vereyim Anasayfa : Pampila Sizin İçin Moda bayanların mutfak ihtiyaçlarına dair bulabilecekleri her eşya site içerisinde mevcut bununla yetinmiyorsunuz site içerisinde birçok ürünü bir arada bulabilme gibi bir imkâna sahipsiniz. Aynalar biblolar, paspaslar, tablolar, şamdanlar, vazolar ve daha neler, neler. Erkekler için aslında her şeyde olduğu gibi ev dekorasyonunda da pek bir fark gözetilmez her işte olduğu gibi kadın evi çekip çevirir erkeğe ise söylenecek çok fazla bir şey kalmaz. İşte bu anlamda kadındır her şeyin en iyisini bilen demek daha doğru olacaktır. Üstelikte konu ev içerisi olduğunda kadının ağır bastığı daha gerçektir. Erkek için en önemli olan konu yatacağı alandır dinlenme mekânıdır hatta televizyon izleyeceği mekândır. Evet, erkek bu kadar düzdür olaya kadın ise daha ince detaylıcıdır. Mutfakta olduğu gibi evin her köşesinde her şeyi düşünür düşünmek zorundadır. Bu Allah’ ın onlara bahşettiği bir lütuftur çünkü kadın estetiktir kadın şıktır. Kadın zarafettir kadın nezakettir işte bu duygular kadının evinin annesi eşinin hanımı yapan en kutsal duygudur.
Sonuç olarak evinize dekor ya da ihtiyaç anlamında ne varsa hepsini temin edebileceğiniz bir site var pampila.com site içerisinde A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabilir ve siparişinizi vererek evinize kadar gelmesini isteyebilirsiniz.
Nevresim takımı, çatal bıçak kaşık