Evinizi çok güzel dizayn edebilirsiniz fakat bu tarz küçük parçalarla birbirini tamamlamadıktan sonra bütün bir şıklık ortaya çıkmaz. Dekoratif ev aksesuarları evinizin tarzını yansıtmada en önemli yardımcınızdır. Ufak biblolar raflarda evinizdeki şıklığı tamamlar. Eviniz ne kadar güzel dizayn edilmiş olursa olsun, ufak ayrıntılar evinizde farklılık yaratır ve evinizi sıradanlıktan uzaklaştırarak tarzınızı yansıtır. Televizyon ünitesi üzerine koyacağınız ufak mumlar, fotoğraf çerçeveleri, kitaplar, vazolar ünitenin şıklığına şıklık katar.

Odanızdaki ufak sehpaların üzerine koyacağınız evinizin konseptiyle zıt renkli cam biblolar odanızda ki bütünlüğü oluşturur. Salonunuza karışık bir biçimde yerleştireceğiniz farklı boylardaki aynalar, duvara asacağınız tablolar, renkli panolar, değişik şekil ve desenlerdeki dekoratif saatler duvarınızın hareketlenmesinde yardımcınız olur. Evinizde ki ortamlarda değişiklik yapmak istediğinizde, ufak dekoratif eşyaları değiştirerek evinizin havasını da değiştirebilirsiniz. Ev dekorasyonunda farklı renklerde farklı boyutlarda televizyon ünitesi, farklı desenlerde tablo ve panolar, değişik şekil ve renklerde sehpalar, evinizin boyuna göre cam ya da ahşap raflar, renk renk farklı şekillerde biblo ve vazolar, evinizi aydınlatacak avize ve lambalar, hem şık hem kullanışlı her eve her odaya uygun kitaplıklar, çiçekli süsler, renk renk duvar kâğıtları, anılarınızı taze tutacak çerçeveler, zamanın akışını takip edecek saatler, sizleri gülümsetecek stickerler, ayakkabı kutusunu andıran parlak işlemeli kutular, gazete ve dergileriniz için gazetelik, evinizin havasını değiştirecek oda kokuları, yapay çiçekler, dağınıklığı ortadan kaldıracak saklama çözümleri evinize şıklık katmak için sizlere sunulur.

Ev dekorasyonu yaparken en öneli parçalardan olan biblolar artık çok farklı tarzlardadır. Bu sene tüm biblo ve vazolar canlı renklerde, hayvan figürlerini andıran farklı şekillerdedir. Televizyon ünitelerinde asimetrik kesimler karşımıza çıkarken, raflarda ise oval, kare ve çokgenlerden oluşan parçalar bulunur. Ev dekorasyonuna yeni giren birkaç parçada vardır; hem şık bir görüntü sergileyip hemde evinizde saklama amaçlı kullanabilecek dekoratif kutular favorilerdendir, dantellerle bezeli veya kurdele kaplı bu dekoratif kutular çok farlı tarzlarda da zevke ve evin konseptine göre de üretilir. Markalardan sayesinde Artık evinizi dizayn etmek çok daha kolay ve zevkli.