İNGİLİZCE ÖZEL DERS
YES, Your English Space! Size en uygun şekilde, en uygun fiyatlara ve en uygun*ingilizce özel ders*Öğretmenini bulabilmenizi sağlamak için bir grup İngilizce Öğretmeni tarafından kurulmuştur. Öğretmenlerimiz çeşitli yaş grupları ile yıllarca çalışmış ve farklı alanlarda (Genel İngilizce, Kurumsal İngilizce, Akademik İngilizce, Gençler ve Çoculara yönelik İngilizce ve Sınav İngilizcesi) deneyim kazanmış ve öğrencilere en uygun ve verimli teknikleri kullanarak İngilizce'yi kalıcı olarak öğretme amacıyla yola çıkmıştır.
YES'de Yabancı Dil Eğitimi konusunda amaçlarınız ve ihtiyaçlarınız her ne ise, kendinize uygun ve size özel hazırlanmış bir eğitim alabilirsiniz. Hem de yine farklı fiyat seçenekleri ve hem kısa hem uzun dönem eğitim seçenekleri ile size en uygun*İngilizce eğitimi*paketini seçebilirsiniz.
YES = PERSONALISED EDUCATION
Bu demek oluyor ki YES tamamen size ÖZEL bir dil eğitimi sunmaktadır ve sadece size ÖZEL olması, beraber daha çabuk ve kalıcı sonuçlar elde etmemizi sağlayacaktır. Aynı zamanda bu eğitim süreci sizin belirlediğiz zamanlarda gerçekleşecektir.
İngilizce yabancı öğretmen ile öğrenilir.İngilizce özel ders*eğitimi her kesimden insanımız için gerekli bir çalışmadır.
Günlük, iş ve akademik hayatımızda kullanabileceğiniz dil yetisini sizin için özel hazırladğımız çeşitli paket programlar aracılıyla da ingilizce konuşma pratiği kazandırıyoruz. Programlarla ilgili detaylı bilgiyi eğitim kısmında bulabilirsiniz. Bu programlar bireysel ya da gruplar halinde oluşturulmaktadır. Kendi ihtiyaçlarınız ve imkanlarınız dahilinde sizlere en uygun paket programı beraber belirliyoruz. İngilizce Konuşma Dersleri eğitimimize mutlaka katılın.
Öğrencilerin gözünde büyüttüğü eğitim sürecini, çok keyifli ve verimli bir hale getirmek en büyük amacımız. Yılların deneyimi bize keyifle yapılan bir eğitimin daha yararlı ve amacına ulaşan bir yol olduğunu ispatlamıştır. Alışagelmiş öğretmen odaklı eğitimden ziyade bizimle öğrencinin yüksek katılımıyla öğrenci odaklı tabir edilen, interaktif bir eğitim süreci sizleri beklemektedir.
İNGİLİZCE'Yİ EĞLENEREK VE KALICI OLARAK ÖĞRENMEYE HAZIR OLUN!
İngilizce eğitimi