PEKSÖZ TESİSAT PROFESYONEL KADROSU İLE SİZLERİN HİZMETİNİZDE
Biz peksöz tesisat olarak sizlere en iyi hizmeti vermek adına buradayız. Güler yüzlü personel kadromuz ve tecrübelerimiz ile sizlerin tüm su tesisatçı işlerinde yanınızdayız.

Peksöz Tesisat firması olarak su tesisatçısı işlemleriniz yanı sıra pimaş açma, tıkanıklık açma, kırmadan su kaçağı tespiti, sıhhi tesisat hizmeti ve su kaçağı hizmetlerini sizlere güvenli eller ile vermekteyiz. İşlemlerimizi yaparken her hususa en ince ayrıntısına kadar dikkat ederek çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz. Son teknoloji ile birlikte gelişmiş olan cihazlar yardımı ile cihazla su kaçak tespiti sayesinde kolayca tespit ederek, problemlerinizi yerinde çözüme kavuşturmaktayız. Çok sayıda referansımız ile müşteri memnuniyeti konusunda da sağlam adımlar atarak ilerlemekteyiz. Firmamız İstanbul ili içerisinde çok sayıda yere hizmet götürmekte olup, en iyi şekilde işlerin teslimatını sağlamaktadır.

Biz İstanbul ili içerisinde adımızı çok sayıda kitleye duyurmuş ve müşteri memnuniyetini ilk sıralarda tutarak kalitemizi gösterdik. 0534 337 30 75 nolu telefondan bizimle iletişime geçerek bilgi sahibi olabilir, destek alabilirsiniz.