İstenilen ebatlarda üretilebilen led panel ekranlar, gündüz ve gece fark edilebilen ve basit bir program yardımıyla kolayca kontrol edilebilen ekranlardır.
Firma logusu da tanımlanabilen led ekranlar P10 panel adıyla da anılmaktadırlar. Beyaz, kırmızı, yeşil gibi renk alternatifleri bulunan led ekranlar, modüler sistemler olmalarından ötürü her hangi bir sorun karşısında kolayca tamir edilebilirler.
İstenilen ebatta üretilmelerinin yanında yan yana üst üste koyularak boyutları arttırılabilir. Su ile yıkanabilen bu ürünler gözü yormadan üzerindeki yazıyı rahatça okuyabileceğiniz ürünlerdir. Led ekranlara takılan şerit led adaptörü şehir elektriğini led ekrana uygun amper seviyesine getirmesinden dolayı led akranlar için önemli bir malzemedir ve ekranın hasar görmemesi için mutlaka kullanılmalıdır.
Firmanızı Led Ekranla Tanıtın
Led ekranlar pek çok işlem için kullanılan günümüzdeki önemli ürünler arasında yer almaktadır. Özellikle firmaların tanıtım işlemlerin de led ekranlar bolca kullanılmaktadır.
Led ekranlar birçok farklı renk, ebat ve formda olabilmektedirler. Zemini kırmızı olan kırmızı P10 panel led ekranlar kırmızı zemin üzerinde yer alan yazıların bulunduğu ekranlardır. Bunun yanında yeşil P 10 panel ise kırmızı p10 panelin aksine yeşil zemin üzerine yazıların koyulduğu ekranlardır.
Bu iki renk panelden başka bir de beyaz P 10 panel bulunmaktadır. Beyaz panellerde yazılar beyaz ışıklı led ekran üzerinde bulunmaktadır.
Maliyet olarak oldukça uygun olan led ekranlar oldukça işlevsel ve dikkat çeken ürünlerdir. Sabit bir yazı bu ekranlara koyulabileceği gibi akan veya yanıp sönen yazılarda led ekranlarda kullanılabilmektedir.