* *Türkiye’nin lider üretici firmaları tarafından tercih edilen online satış mağazası network ve kabinet alanında kusursuz hizmet sunuyor. Kabinet denince birçok ürünü markayı ve aksesuarlarını bulabileceğiniz kocaman online bir depo olarak düşünebilirsiniz. Patch kablol , data prizleri , data konnektörler , rack kabinet, patch panel , kabinet aydınlatmaları , kabinet prizleri gibi birçok ürüne hemen ulaşabilir kredi kartı ile yada havale/eft yöntemi sayesinde dakikalar içerisinde sipariş oluşturabilirsiniz. Kabinet fiyatları ve kabinet ölçülerine hemen ulaşabilmeniz için kabinetwork adresine giriş yapabilirsiniz. 1u=4,5cm eşdeğer gelmektedir. Bu bilgiler doğrultusunda ihtiyacınıza göre kaç u isterseniz sipariş geçebilirsiniz.
*Sayfanın amacı karmaşık bilişim ürünlerinin yanı sıra tek arayüz içerisinde tüm kabinet ve network ürünlerinin satışını sade ve en güncel en uygun fiyatlar ile sizlere ulaştırmaktır. Ayrıca canlı destek sayesinde site üzerinden anında destek alabilirsiniz. RJ45 konnektörler, telefon konnektörleri , rj45 boot şapka gibi ürünlerin toplu satışınında bulunduğu KabiNetwork - Kabinet ve Network Alışveriş Siteniz alanında uzman meslektaşlarına ve bayilerine ellerinde olmayan ürünleri dahi tedarik ederek ulaştırmayı başarıyor.
Cat5 Cat6 utp ve ftp konnektör fiyatları , kabinet fiyatları ve kabinet ölçüleri gibi tüm içerikleri size ulaştırarak doğru seçenekler sunuyor. Hemen alışverişe başlayabilirsiniz.
Soho kabinet, kabinet fiyatları