Kurumsal Şatışlarınızı İnternet Ortamına Güvenli Şekilde Taşıyabilirsiniz
Bildiğiniz gibi internet ortamı, para kazanmanın pek çok yolunu sunuyor, yeterli sabır ve iradeyi gösterebildiğinizde, emeklerinizin karşılığını birkaç içinde vermeye başlıyor. Bir web sitesi üzerinden para kazanmak, o siteyi kurduktan sonra vereceğiniz emekler ile doğru orantılı oluyor.
Kuruluş amacı ile aynı amaca hizmet eden, kaliteli içeriklere sahip olan, çok fazla ziyaretçi çekebilen bir sitenin, kısa sürede Google arama motorunda üst sıralara yükselebilmesi mümkün. Ancak elbette web tasarım ve web sitesi kurulum konusunda, işin teknik yanlarını bilmeyen kişiler için bu yolla para kazanmak oldukça zorlayıcı hatta bıktırıcıdır.
e– Ticaret Sitesi Sahipleri İçin e- Ticaret Paketleri
Özellikle kurumsal satış şirketleri ve ticaretle ilgilenen herkes için, başarısını, kalitesini ve satışlarını internet ortamına kolayca ve hızlı bir şekilde taşımak adına oluşturmuş olduğu e- ticaret paketleri ile dikkat çeken Requmasoft, web sitesi tasarımınızdan tutun, reklam ve satış ortaklığı konularına kadar her türlü teknik konu ile ilgilenerek sitenizi kısa süre içerisinde tüm Türkiye ve hatta dünyanın gözü önünde olacak şekilde Google arama motorunda konumlandırabiliyor.ı olabilmekte.*
Elektronik ticaret için muhasebe paketleri, işlerinizi kolaylaştıracak ve sistemli bir şekilde ilerlemenizi sağlayacak olan e- ticaret çözümleri ve e- Pazar paketleri ile en büyük destekçiniz olan KMK sayesinde girdiğiniz bu sektörde emin adımlarla ilerlemeniz sağlanıyor.**
E- Ticaret Paketleri İçin Eğitim ve Bilgilendirme Programları
E ticaret sitesi sahiplerinin Requmasoft’tan satın almış olduğu paketlerin eğitim ve bilgilendirme programları mevcut. Sitenize özel web tasarım hizmeti veren kurum, aynı zamanda web danışmanlık ve projelendirme hizmeti ile farklı fikir ve uygulamalara açık olmanızı dolayısıyla gelişime açık olmanızı sağlıyor.
Ticarette her zaman bir adım önde olmanızı sağlayan, işinizi disiplinli bir hale getiren e- ticaret yazılımlarının özgün üreticisi olan Requmasoft ile satışlarınızı en güvenli şekilde sanal ortama taşıma fikrini daha parlak bulabiliyorsunuz.
Uygun Fiyatlı e- Ticaret Paketleri
Ticaret sitesi sahipleri için oluşturulan yazılım ve programları paketler halinde satın alabilmeniz mümkün. Paket kullanımı ve verimliliğin artırılması için alacağınız teknik destek 7/24 sınırsız olacaktır.
Ticaret sektörünün her alanı için özel olarak tasarlanmış e-ticaret paketleri uygun fiyatlarla satışa sunulmakta, küçük ve büyük çaplı web sitelerinin tümüne, her konuda kusursuz destek sağlamaktadır.
C2C Sistem, Toptan ürun Satılan E-Ticaret Sitesi, Mağaza Açılan E-Ticaret