İstanbul kalabalığı ve de pahalılığı ile bilinmektedir. Firmamız sezgin spot ise istanbul’ da ikinci el eşya noktasında müşterilerine uzun yıllar boyunca hizmetini sürdürmektedir. Fatih ilçesinde bulunan firmamız ikinci el eşya fatih denildiği zaman ilk akla gelen spotçu olarak bilinmektedir. Firmamızla iletişime geçtiğiniz andan itibaren sizin için en güzel eşyaları temin edeceğimizden emin olabilirsiniz. İster ikinci el eşyanızı satmak anlamında isterseniz ikinci el eşya almak anlamında bizden destek alabilirsiniz. Sitemiz üzerinden bizlere rahatlıkla ulaşabileceğiniz gibi aynı zamanda modellerimizi de rahatlıkla inceleyebilirsiniz. Eşyanızı satma noktasında bizimle iletişime geçtiğiniz anda uzman eksperlerimiz belirttiğiniz adresinize gelecek ister ev eşyası olsun ister beyaz eşya isterseniz de ofis eşyaları bir değer biçecek ve bu değer doğrultusunda karar vermeniz neticesinde eşyalarınızı elemanlarımız kargolayarak teslim alacaklardır. Biliyoruz ki ikinci el eşya bulmak zordur bir de ikinci el eşyayı garantili spotçulardan temin etme zordur bizlerde bunun farkına vararak siz değerli müşterilerimize en yenisini ve en kalitelisini sunmak hedefindeyiz.

İkinci el eşya denildiğinde kesinlikle kötü ve hor kullanılmış yani kullanılamayacak durumda olan bir eşya aklınıza gelmesin çünkü bazen insanlar modelinden dolayı ya da şehir değiştirdiğinden dolayı fazla olan eşyalarını elden çıkarmak isterler bu noktada bizden yardım aldıklarından dolayı da bizde alıcı ile satıcıyı tek bir adreste buluşturabiliriz. İkinci el eşyalarınızda değer kaybı yaşamak istemiyorsanız bizi kesinlikle tercih etmelisiniz çünkü piyasadaki spotçular arasında sizlere en yüksek teklifi yapacağımız noktasında iddialıyız. Güler yüzlü ekibimizle tanıştığınızda bunu kesinlikle anlayacaksınız.
Eski eşyalarınızdan sıkılmış olabilirsiniz ve de bu nedenle değiştirme ihtiyacı duyabilirsiniz bizimle irtibata geçtiğinizde ister bizim ikinci el eşyalarımızdan faydalanabilir isterseniz eşyalarınızı satın alabiliriz sonuç olarak ta her türlü karlı çıkacağınızdan emin olabilirsiniz. Sezgin spot olarak İstanbul’ un tüm ilçelerinde hizmetimizi sürdürmekteyiz bu nedenle yalnızca fatih değil birçok ilçeden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Unutmayın ki en iyi eşya alabileceğiniz ve de satabileceğiniz yer biziz bizi tercih etmek demek size aynı zamanda memnuniyet ve de hız kazanmak demektir.