En Güzel Kadın Sitesi
Özellikle bayanların gündemi yakından takip ettiklerini biliriz ancak onların gündemi erkeklerden biraz daha farklıdır. Erkekler gündemi takip ederken genelde siyasi konulara bakarken kadınların gündemi ise makyaj ve güzellik gibi konular olur, sonuçta bir kadın kendine baktığı sürece daha alımlı ve güzeldir bu yüzden de her kadın olmasa da kadınların geneli itibariyle konuşursak magazin gündemini takip ederler.
Bu durum aslında erkeklerinde biraz daha ilgisini çeker çünkü bakımlı bir kadından hoşlanmayacak bir erkekte yoktur. Kadın ne kadar bakımlı ise kendini o kadar da alımlı hissedecektir. Sonuç olarak kadın denildiği zaman akla gelen tek konu temizlik ve de yemek yapmak değildir. Ve de olmamalıdır. Onlarda bu işi bir nevi çözmüşler diyebiliriz.* Nasıl diye sorduğunuzu biliyoruz evet onlar bu işi sosyal medya sayesinde çözmüşlerdir. Gelişen teknoloji bize aynı zamanda cep telefonu gibi bir nimeti de sunmuş durumda ve cebinizdeki akıllı bir cep telefonunda internet varsa bir bilgisayarın yapabildiği her şeyi yapabilme özgürlüğüne sahipsiniz. Onlarda teknolojinin bu gücünden faydalanarak örneğin yemek tariflerini ya da günlük fallarını cep telefonlarından kontrol edip uygulayabiliyorlar. Konu tabii ki bayanların cebine kadar girmişken blog siteleri de bunu bir fırsata çevirerek kendilerini mobil uyumlu bir site haline getirmişlerdir. Çünkü her zaman bir bayanın cep telefonunda olmak ayrıcalık olacaktır.
Örneğin Rujlu.net - Kadınlara Özel Bilgi Portalı< sitesi kadınların bu isteklerinin farkına vararak blog sitesinin içeriğinde kadınların istifade edebileceği her konuya değinmişler. Yemek yapmaktan tutun da modaya sağlıktan tutun da aşk ve ilişkilere dair birçok konu hakkında onlara güncel bilgi sunmuşlar ve sunmaya da devam etmişlerdir. Onların bu arzuları ve de sunumları bayanlarında gözünden kaçmayarak birçok kişi tarafından takip edilme fırsatı vermiştir. Kadınlar için her zaman en güzeli ve en ayrıntılısı önemlidir. Çünkü kadın erkek gibi değildir kadın ince düşünür ve ayrıntıya dikkat eder. Buradaki ayrıntının ise hiçbir zaman bir sınırı yoktur bu kolunuza taktığınız çantada olabilir ayağınıza giydiğiniz ayakkabı da yani bir kadın her konuda fikir sahibidir ve de araştırmacıdır.
İşte kadınları erkeklerden ayırt eden en belirgin ve güzel özellikleri de budur. Çünkü ayrıntılar her zaman detaylarda gizlidir. Detayları ne kadar iyi bir şekilde yakalıyorsanız onun sizi başarıya götürme ihtimali de bir o kadar fazladır.* İşte bu yukarıda bahsetmiş olduğumuz rujlu.net sitesi de kurulmuş olduğu günden bu yana bunun çok ciddi olarak farkındadır. Ve hizmetlerini de aynen o yönde sürdürmeye devam etmektedir.
İster moda olsun isterse magazin kadınların yok diyemeyeceği bu gündeme mutlaka yakından hâkim olmanız gerekiyor ki sizde başarılı siteler arasındaki yerinizi alabilesiniz. Eğer ki bunları yapmıyorsanız olduğunuz yerde sayıklamaya ve de hatta rakiplerinizle aranızda birkaç adım geride olmaya mahkûmsunuz demektir.