Gümüş Alyans
Düğün, nişan gibi evlilik merasimlerinde çiftlerin birbirine bağlılığını sembolleyen gümüş alyans modellerini Takıhan'da bulabilirsiniz. Sade, taşlı, isim veya tarih yazılı ürünleriyle hizmet veren Takıhan indirimli ve geniş ürün seçenekleriyle web üzerinden anında sipariş verebilme imkanıda sunmaktadır.

Gümüş Yüzük
Erkek ve bayanların vazgeçilmez aksesuarı gümüş yüzük günümüzde oldukça rağbet gören bir aksesuardır diyebiliriz. Doğum günü veya diğer özel günlerde de sevdiklerinize alabileceğiniz en kaliteli hediyeler arasındadır. Taşlı, desenli veya yazılı gümüş yüzük modellerini Takıhan'ın web adresinde bulabilmeniz mümkün.

Gümüş Kolye
Özel günlerde ve gündelik kullanımda bayanların en sık tercih ettiği gümüş kolye düğün, evlilik ve nişan merasimlerinde de en tamamlayıcı aksesuar olarak bilinmektedir. Zirkon, nano ve rose modelleriyle bu senenin trendini oluşturan gümüş kolye modellerini isim yazılı bulabilmenizde mümkündür.

Kehribar ve Oltu Tesbih
Erkeklerin vazgeçilmez aksesuarlarından olan tesbihler günümüzde yüzük, saat, bileklik ve kolye ile kombin uyumu sağlayan en güzel aksesuarlar arasındadır. Kehribar tesbih ve oltu tesbih modelleri bu senenin en çok tercih edilen tesbih modelleri arasındadır. Birbirinden güzel işlemeli ve desenli tesbihlere ulaşabilmek için Takıhan'ı ziyaret edebilirsiniz.

Takının Adresi Takıhan
Gümüş alyans, gümüş yüzük, gümüş kolye, kehribar tesbih ve oltu tesbih ürünleriyle web üzerinden ve şubesinden hizmet veren Takıhan sektöründe lider firmalar arasındadır. İndirimli fiyatlara ve kaliteli ürünlere ulaşabilmek, hemen sipariş verebilmek için web adresini ziyaret ediniz. http://www.takihan.com