Firmamız, halı yıkama hizmetleri sunan kaliteli ve müşteri odaklı çalışma anlayışına sahip bir firmadır. Çankaya halı yıkama hizmetini son teknoloji makineler ve uzaman ekibimiz ile müşteri memnuniyetini üst seviyede tutarak veriyoruz.Halı yıkama işi, göründüğü kadar basit ve kolay bir iş değildir. Halıların dezenfekte edilmesi ve en ince ayrıntısına kadar temizlenmesi sağlık açısından oldukça önemlidir.

Firma olarak, halı yıkama işini yüksek kalite standartları ile gerçekleştiriyoruz. Halılarınızın temiz yıkanmasını sağlıyor ve genel yüzey temizliği ile birlikte dezenfekte işlemi yapıyoruz. Firma olarak halı yıkama Çankaya, işlemlerinizi baştan sona sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.


Çankaya Halı Yıkama

İlk aşamada halılarınızı alıyoruz. İkinci aşamada yüzey temizliği ve dezenfekte işlemi yapıyoruz. Üçüncü aşamada, makineli yıkama sistemi ile halılarınızı bol köpük ile yıkıyoruz. Dördüncü aşamada, yıkanan halı durulama işlemine sokuluyor ve bol tazyikli su ile durulanıyor. Beşinci aşamada halınız sıkma makinesine konuluyor. Altıncı aşamada, halı kurulama bölümünde kuruduktan sonra poşetlenerek kullanıma hazır hale getiriliyor.

Halı yıkama işlemlerimizi halıların cinsine göre uygun temizlik maddesi ile yapıyoruz. Leke çıkarma işlemimiz ile halılarda tek bir leke bile kalmasına izin vermiyoruz. Tozların ve birikmiş pisliklerin yok edilmesini sağlıyoruz. Halı yıkamada kullandığımız makineler son teknoloji makineler olup, modern teknikler kullanılarak hali yıkama işlemi yapılmaktadır. Firmamıza telefon ettiğinizde, halılarınız ücretsiz servis araçları ile evinizden alınmakta ve işlemler bittikten sonra teslim edilmektedir.

Yerinde Halı Temizleme Hizmeti

Duvardan duvara halılarınızı son teknoloji makineler ve uygun temizlik maddeleri ile temizliyor ve ilk günkü görünümünü kazandırıyoruz. Halılarınızın içinde birikmiş tüm pislikler temizleniyor ve hijyenik hale getiriliyor. Halı yıkama işlemleriniZ kaliteli hizmet standartlarında ve müşteri memnuniyetini gözeterek gerçekleştiriliyor.

Yerinde halı temizleme hizmetimiz tüm halılarınızı evinizde temizleme olanağı sunuyor. Birikmiş tozlar ve pisliklerin halınızdan arındırılması ve temizlenmesi işlemi yapılıyor. Uzman personelimiz ve son sistem makinelerimiz ile bir telefon ile evinize geliyor ve halılarınızı ilk günkü kadar temiz yapıyoruz. Çankaya halı yıkama firmaları arasında, güvenli ve kaliteli hizmet veren firmamız ile halı yıkama işlemlerinizi en uygun fiyata en kaliteli şekilde yaptırabilirsiniz.