Alexa Düşürme Hizmeti

Birçok sitede hatta birçok forumda görmüşüzdür Alexa değeri ile ilgili olan konuları. Alexa değerinin ne kadar düşük olursa o siteye ne kadar değer katacağı konusunda hem fikirizdir.

Fakat bazı kişilerce Alexa sıralamasının vay efendim hiç bir faydası yoktur, hiçbir önem arzetmez gibi tutarsızca asılsız yaklaşımları günümüzde artık kaybolmuştur. Alexa global rank sıralaması ne kadar iyi olursa bir web sitesi o kadar değerlidir ve reklam verenler için en temel ölçütler arasında yer almaktadır. Özellikle makale ve tanıtım yazısı yayınlayan siteler için en önemli unsurlardan biridir Alexa Sırası.Günümüzde internetin insan hayatında büyük bir yer edinmesi ile insanların hayatı oldukça kolay bir hale gelmiştir. Bu durumda internet üzerinde yer alan web sitelerin de önemi ciddi anlamda artmıştır. İnternet üzerinde yer alan bu web siteler çeşitli amaçlar ile hizmet vermektedir. Kimisi alışveriş için hizmet verirken kimisi de yalnızca bilgi verme amaçlı faaliyetler göstermektedir. Bu durumda her web sitenin ziyaretçi sayısı da bu web sitelerin içeriğine göre değişiklik göstermektedir. Web sitelerin ziyaretçi sayıları her zaman önemli bir detay olmuştur. Bir web site ne kadar çok ziyaret ediliyorsa yapılan kâr da o kadar fazla olacaktır.

Alexa sayesinde web siteler ziyaret edildikleri sayıya göre sıralanmaktadır. Bu sıralama dünya çapında gerçekleşmektedir. Alexa’nın yaptığı işlemlere kesinlikle müdahale edilmemektedir yani bu sıralamada yer alan web sitelerin bilgileri her zaman doğruyu içermektedir. Amazon’a ait olduğu söylenen Alexa’nın aslında en büyük hissedarı Microsoft’tur. Site sayacı adı ile de bilinen Alexa’nın Google tarafından da dikkate alındığı mutlaka bilinmelidir.

Alexa nedir? sorusunun cevabı kısaca dünyadaki tüm web sitelerin sıralamaya alan sistem olacaktır. Bu sistem sayesinde kişiler hem kendi web sitelerinin rakiplerinin ne durumda olduğunu görebilmekte ve hareketlerini de bu şekilde kolayca ayarlayabilmektedir. Ayrıca bu sistemde kişiler web siteler için yorum bırakma ve web siteleri yıldızlarla değerlendirme olanaklarına sahiptir. Bir web siteyi araştırmak ve bu sitenin ne kadar insan tarafından tercih edildiğini görmek için de Alexa sıralaması oldukça yararlı olacaktır. Hayatın her noktasında olduğu gibi internet aleminde de elbette rekabet vardır. Alexa’nın yürüttüğü bu sistem ile web siteler rekabet etmekte ve her zaman daha iyiyi yapabilmek için fikir alma şansı elde edebilmektedir.

Biz yaptığımız en özel çalışma taktikleriyle % 100 Garantili Alexa Global Rank Sıralaması Düşürme Hizmeti ile sizlere güvenilir ve kesin sonuç vadeden hizmetleri vermekteyiz.

Evet Garanti ediyoruz Alexa Global Rank (Dünya sıralaması düşürme) hizmeti ile çok kısa bir sürede web siteniz alexa da popülaritesini kazanacak!

Garantili Alexa Global Rank Değerinizin 1 Ay gibi kısa sürede 100 binler hatta daha düşük seviyelere gelmesi için kurumsal hizmet veren firmamızla irtibat kurunuz.

Web Adresimiz: Tekilziyaretci.com
Müşteri Gsm Destek Hattı: 0544 226 57 40

Siz de garantili hizmet almak ve mutlu müşterilerimiz arasına katılmak için bizi tercih edin.