Norm Gaz Lpg Fiyatları

2012 yılında kurulup 2013 yılında yasal olarak faaliyetlerini sürdürmeye başlayan firma Kayseri ve Çorum illerinde ki dolum tesisleri sayesinde hem bayilere hem de müşterilerine gaz satışı yapmaktadır. Sektörün önemli firmalarından biri haline gelen ve faaliyete başladığı zamandan sonra lpg yatırımlarını tamamladıktan sonra başka alanlardaki yatırımlarına hız veren firma her geçen gün daha fazla büyümekte ve faaliyet alanlarını genişletmeye devam etmektedir.

Norm Gaz olarak kurulan firmanın sattığı otogaz ürünlerini firmanın adı olan normgaz ismi ile satması ise firmanın sektörde markalaştığının bir göstergesidir. Sektörünün önemli firmalarından olmanın en önemli sonucu olan markalaşması ve bu markanın tescillenmesi süreci ile ortaya çıkan bir başka hizmeti ise verdiği hizmetlerin sunumunu ve tanıtımını internet üzerinden yapmak olmuştur. www.normgaz.com internet sitesi firmaya ait bir internet sitesidir. Firmanın faaliyetleri hakkında bilgi vermekle kalmıyor, nerede hangi tesisi var ve ne kadar bayisi var, bu bayiler nerde faaliyet gösteriyor gibi soruların cevabını da en doğru ve anlaşılır şekilde veriyor.

Firmanın hizmetlerinden faydalanmak, bunun için firma adreslerini ve iletişim numaralarını öğrenmek için yukarıda belirtilen adrese girmeniz gerekmektedir. Googleden veya firmanın internet adresinden yapacağınız araştırma sayesinde firma hakkında daha detaylı bilgi almanız mümkündür. Firmanın sattığı otogaz ve diğer petrol ürünleri hakkında bilgi almak ve firma ile irtibata geçmek için internet adresini ziyaret ediniz.

normgaz.com