İstanbul genelinde protherm servisi hizmeti verdiğimiz gibi müşterilerimize kombi satışı konusunda da hizmet sağlıyoruz. Kombi satışı ve montaj işlemleri yanı sıra proje işlerinizi de tek bir adresten yürütüyoruz. Çeşitli kombi markaları isteginiz üzerine temin edilebilir. Bize Zeytinburnu semti içerisinden ister sıfır kombi, isterseniz ikinci el kombi satın alabilir ve montaj işlemini de yaptırabilirsiniz. Biz zeytinburnu protherm teknik servisi olarak tüm kombi ile alakalı işlemlerinizde çözüm odaklı hizmet veriyoruz.

Yine firmamız güngören ilçesi içnde ikinci el kombi ve sıfır kombi satışlarında uygun fiyat garantisi vermektedir. Bu yüzden bize güngören protherm servis veya proje, montaj gibi işlerinizi kolayca yaptırabilirsiniz. Unutmayın bizden alacağınız iknci el kombi 1 yıl garantili olacaktır. Yine sıfır kombi de ise aynı gün içinde montajı yapılacaktır. Güngören de bulunan teknik servisimiz size kaliteyi kapınıza kadar getiriyor.

Kombi alırken bir çok insan dostlarına hangi markayı tercih etmesi hakkında bilgi alırlar. Bize de bu konuda çok sorular sorulmaktadır. Bağcılar ilçesinde bulunan servisimize gelen insanlar şu marka cihaz nasıl? veya şu model kombiyi alacam görüşünüz nedir? gibi sorular sormaktadır. Biz bağcılar protherm servisi olarak müşterilerimize tavsiye ettiğimiz cihazlar kesinlikle alman malı olan vaillant, buderus, bosch gibi markalardır. Bu markalar dünya sektöründe adını kanıtlamış firmlardır.