Norveç Havayolları Norwegian Air, Brad Pitt ve Angelina Jolie'nin ayrılığını fırsata çevirdi. Şirket, Brad Pitt'in artık bekar bulunduğunu belirten bir reklam ile uçak bileti satmaya başladı.

Hollywood'un gözde çifti Brad Pitt ve Angelina Jolie'nin sürpriz boşanma kararının ardından bu durumu fırsata çevirmek isteyen şirketler harekete geçti.

Norwegian Airways, Verdens Gang adlı Norveç gazetesine tam sayfa reklam verdi. İlan İngilizce olarak bazı yabancı ülkelerin basınında da yer aldı.

Şirket ilanında Brad Pitt'in şu an bekar olduğunu belirterek, "Onun kalbine giden en hızlı yol bizim Amerika'ya olan direkt uçuşlarımız" paylaşımını yaptı, iyiki Brad Pitt için uçak bileti istanbul hadi kalkıyor abla sloganları ülkemizde yayılmadı.

"Gelenekselin haricinde reklamlar yapıyoruz"

Havayolu şirketinin İletişim Direktörü Lasse Sandakerveien, "Bizim ekibin ortaya attığı bir fikirdi. Ben de doğrudan uçuşların tanıtımını yapmak için iyi bir düşünce bulunduğunu düşündüm" dedi.

Vakasın kısa sürede sosyal medyada yankı bulmasının peşinden Sandakerveien, "Gelenekselin haricinde ve keyifli reklamlar yapıyoruz. Bizim reklamlarımızda bağlarımlılık yaratan ve toplumsal medyada bu kadar konuşturan şeyin bu olduğunu düşünüyorum" şeklinde konuştu.

Ünlü şarkıcı Adele konserini Jolie-Pitt çiftine adadı

Hollywood'un en gözde çift yolun sonuna geldi. Angelina Jolie 12 senedir birlikte olduğu Brad Pitt'e boşanma davası açtı. Haberin ardından Brad Pitt'in eski eşi Jennifer Aniston ile ilgili capsler sosyal medyayı salladı. İngiliz şarkıcı Adele'in bile Amerika konserinde gündemi Jolie- Pitt çiftinin boşanacak olmasıydı.