Retro Pixel Reklam Ajansı
Retro Pixel reklam ajansı ile yaratıcılığınıza yaratıcılık katacak şirketinizin kurumsal bir kimlik kazanmasında ve markalaşmasında önemli roller üstlenebileceksiniz…
Yılların verdiği deneyim ve tecrübesini iş akışı içerisinde birleştiren Retro Pixel Reklam Ajansı, yürütmüş olduğu çalışmaları ile ürün ve hizmetlerinize değer katmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensipleri ve ticari kaygıdan uzak hizmet anlayışları ile şişli reklam ajansları arasında her daim bir adım önde bulunan Retro Pixel, kurumsal kimlik, masaüstü yayıncılık, web sitesi kurulumu, mobil uygulama geliştirme, markalaştırma, prodüksiyon, post prodüksiyon, görsel efekt, tanıtım, sunum ve reklam filmi gibi oldukça geniş hizmet yelpazesi ile çalışmalarını sürdürmektedir.
Yaratıcı özelliklere sahip ekibi ile reklam filmlerinizi daha önce hiçbir yerde yapılmamış bir şekilde hazırlayan Retro Pixel ile potansiyel müşterilerinizin ilgisini çok rahat bir şekilde çekecek ve buna paralel olarak satışlarınızın artmasını sağlayabileceksiniz.
Retro Pixel Creative Agency adresi üzerinden hizmet veren Retro Pixel, KFC, Akbank, Finansbank, Casper, Avea ve Vakıfbank gibi ülkemizin önemli kurumsal firmalarının Reklam Filmlerinde yapmış olduğu görsel efektler ile bu firmaların oldukça başarılı bir şekilde kurumsal imaj çizmelerini sağlamıştır.
Sadece bu referans ağına bakıldığında dahi ne kadar kaliteli bir reklam ajansı olduğunu gösteren Retro Pixel gün geçtikçe gelişen müşteri portföyü ile Türkiye’nin en büyük ve en önemli reklam ajansı olma yolunda önemli mesafeler kat etmektedir…
Retro Pixel Reklam Ajansı Hizmetleri
1- Kurumsal Kimlik Hizmeti
Mecidiyeköy reklam ajansı olan Retro Pixel kurumsal kimlik hizmeti ile şirketinize artı değer kazandırmaktadır. Bu hizmet sayesinde pazarlama alanındaki başarınızı artıracak şirketinizin logosundan tabelasına kadar her unsurunun profesyonel bir görünüme kavuşmasını sağlayabileceksiniz.
2-Masaüstü Yayıncılık Hizmeti
Retro Pixel, masaüstü yayıncılık hizmeti ile kitap ve dergi gibi yayınlarınıza profesyonel bir imaj kazandırmanızı sağlamaktadır.


3-Web Sitesi Kurulumu Hizmeti
Beşiktaş Reklam Ajansı firmaları arasında sunmuş olduğu hizmet çeşitliliği ile bir adım önde yer alan Retro Pixel şirketinizin, ürün ve hizmetlerinizin tanıtımını yapmak ve müşteri gözünde imajını yükseltmek amacı ile web sitesi kurulumu yapmaktadır. Kurulumu yaptığı web sitelerinin kurumsal bir imaja sahip olması için titiz çalışmalar yürütülmektedir.
4-Mobil Uygulama
Mobil uygulamaların önemini bilen Retro Pixel tecrübeli ekibi ürün ve hizmetlerinizin değerini artırmak amacı ile sizlere mobil uygulama hizmetleri sunmaktadır.
5-Markalaştırma Hizmeti
İşletmenizin üretmiş olduğu ürün ve hizmetlerin taklit edilebilirliğini ortadan kaldırmak amacı ile şişli reklam ajansı Retro Pixel markalaştırma hizmetini sizlere sunarak şirketinizin satışlarının artmasına büyük katkılar sağlamaktadır.
6- Prodüksiyon ve Post-Prodüksiyon Hizmetleri
Sinema ve Televizyon sektöründeki firmalara profesyonel ekibi ile hizmet veren Retro Pixel bu hizmeti ile işlerinizi oldukça önemli bir şekilde kolaylaştırmaktır.
7- Görsel Efekt Hizmeti
Görselliğin önemini bilen uzman personelleri ile ürün ve hizmetlerinizi kaliteli görsel efektler ile süsleyen Retro Pixel şirketinize kurumsal bir imaj kazandırmaktadır.
8- Tanıtım, Sunum ve Reklam Filmi Hizmeti
Beşiktaş Reklam Ajansı olan Retro Pixel, gerek internet reklamcılığı gerek TV reklamcılığı alanlarında ürün ve hizmetlerinizin tanıtım, sunum ve reklam filmleri için prodüksiyon ve post-prodüksiyon hizmetleri dışında kaliteli efektler uygulayarak müthiş bir profesyonellik ile tanıtımlarınızı yapabilmenize olanak tanımaktadır.
Akbank, Vakıfbank ve Finansbank gibi önemli bankaların reklam filmlerinin görsel efektlerini yapan bu önemli reklam ajansı yaratıcılığı ile de Mecidiyeköy reklam ajansları arasında oldukça önemli bir konumda yer almaktadır..
Retro Pixel ürün ve hizmetlerinin tanıtımını Retro Pixel Creative Agency adresi üzerinden de yapmaktadır. Portfolyo menüsünden şuana kadar yapılmış ürün ve hizmetler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz…