Marka Tescil Belgesi

Marka tescil bir markanın sahibi tarafından ilk kez düşünüldüğünü ve piyasaya sürüldüğü belgelerle gösteren bir sistemdir. Marka tescili yaptırmak işletme ve sahibi için kaçınılmaz bir zorunluluktur. Marka tescil belgesi ile markanızı yasal olarak koruma altına alır ve bir başkasının markanızı kullanması veya izniniz olmadan markanız hakkında işlem yapmasını engellemiş olursunuz.

acilmarkatescil.com ile artık marka tescili yaptırmak çok kolay. Yüksek marka tescil ücretleri ödemeden tamamen yasal bir şekilde marka tescili yaptırarak markanızı koruma altına alabilirsiniz.

Marka tescili yaptırmazsam ne olur?

Marka tescili yaptırmazsam ne olur diye düşünüyorsanız, marka tescili yaptırmanız her açıdan işletmeniz ve sizin için iyi olacaktır. Marka tamamen size ait olacaktır. Yasal olarak biri markanızı kullandığında tüm haklarınızı arayabilirsiniz. Tabii marka tescil belgeniz ile beraber.

Fakat marka tescili yaptırmadığınızda bir başkası sizin markanızı kullanabilir. Logonuzun aynısını alabilir. Bu durumda marka tescilinizin olmadığı takdirde herhangi bir talepte bulunamazsınız. Çünkü bu marka size de ait değildir. Fakat tesciliniz ile beraber hukuki yollardan hakkınızı arayabilir, işlem yapabilirsiniz.

Acil marka tescil ile marka tescili alabilir, marka tescilinizi yeniletebilir, marka başvurusu yapabilir veya marka itirazı yapabilirsiniz. Marka ve tescil hakkında müşterisine detaylı bilgi vererek destek olur. Firma ile telefon veya online olarak iletişime geçebileceğiniz ve hızlı yanıt aldığınız resmi web sitesi aktif olarak kullanılmaktadır.

acilmarkatescil.com