Marka tescil ofisleri

Marka tescili için yol gösterecek güvenilir ve hızlı bir yer mi arıyorsunuz? Marka tescili nasıl alınır sorusunun cevabını en iyi bilen profesyonel ekiplerimiz, sizlere en güvenilir ve en hızlı yolu göstermek için kurularak sizlerin hizmetine sunulmuştur. Markanızın tescil belgesini almak işinizi ve isminizi kötü kullanımlara karşı garanti altına alacağı gibi, iş hayatınızı da garanti altına alacaktır.

Peki, marka tescili nasıl alınır? Marka tescil süreci, belirli prosedürlerden oluşmaktadır. Ön araştırma ve marka analiz sonuçlarının ardından, marka başvurusu yapılmaktadır. Marka başvurusu yapıldıktan sonra resmi bültende yayınlanma süreci başlayacaktır. 55. sayılı KHK kanunu hükmünce değerlendirmeler yapıldıktan sonra Türk Patent Enstitüsü tarafından onay kararı verilecektir.

Bu kararın ardından resmi bültende markanız yayınlanacaktır ve bu yayının olduğu 3 ay içerisinde, 3. şahıslar vasıtasıyla eğer herhangi bir itiraz gelmez ise, süreç aksamaya uğramayacak ve tescil kararı verilecektir. www.acilmarkatescili.com adresinin size sunduğu hizmet sayesinde, bu işlemleriniz övenle takip edilecek ve en olumlu sonuç alınabilmesi için sizlere kolaylık sağlanacaktır.

En uygun ve en güvenilir marka tescil ofisleri standardında olmanın yanı sıra sizlere, piyasadaki en uygun marka tescil maliyetleri çizelgesini de sunuyoruz. Markanızı tescil ettirmek, iş hayatınızı güven altına almak demektir. İş hayatınızı güven altına almanın yanı sıra, isminizi kötü niyetli kullanımlardan korumuş olursunuz. Eğer marka tescili hususunda güvenilir bir yardımcı vasıtasıyla hızlı bir yöntem arıyorsanız. Hemen YETKİLİ MARKA TESCİL OFİSİ |0212 664 7654 sayfamızı inceleyin.

acilmarkatescili.com