BİZ KİMİZ?

2011 - 2016 yılları arasında GOPMEDYA adı altında hizmet veren firmamız. Bu süre zarfında marka olmak isteyen firma ve sektörler için faaliyet gösterme kararı almıştır.

BİR AJANSTAN DAHA FAZLASI

GOPMEDYA , 2011 yılında kurulmuş olup; Web dünyasındaki standart kalıpları kırıp, çalışmalarını size tüm farklılığıyla sunan alanında uzman, genç, dinamik ve yaratıcı bir ekipten oluşmaktadır.

Görsel açıdan hayal ettiklerinizin bir tık ötesini özel tasarımlarla görmenizi sağlayan, görsel etkileyiciğinin yanı sıra, teknik olarak da tamamen işlevsellik odaklı ve web standartlarını zorlayacak projeler üretmektedir.

Farklı çizgimiz ve kalite anlayışımız ile kimi zaman sıfırdan özenle markanızı oluşturuyor, kimi zaman da markanızı devam ettiriyoruz. Bunları yaparken de sizleri en iyi şekilde temsil edecek, kaliteli, farklı ve kullanışlı olmasına özen gösteriyoruz.

Website tasarımlarının yanı sıra, geniş hizmet portföyümüz ile hosting, domain, sunucu barındırma veriyoruz. Kısacası sizi yormadan, tek ve doğru adresten ilerlemenizi sağlıyoruz…
Bizimle hayal kurmaktan korkmayın.