Bir yerden başka bir yere taşınma durumunda kaldığınızda eşya ihtiyacınızı gidermek için ikinci el eşyaya başvurmak en uygun yoldur. Bu ihtiyaçlarınızı gidermek için Bahçeşehir ikinci el eşya alan yerler her zaman hizmetinizdedir. İstanbul şehrine çalışmak için gelenlere, öğrencilere, yeni evlenenlere, evindeki eşyaları değiştirmek isteyen herkese uygun fiyatlar sunarak bütçenize dost oluyor.
Bahçeşehir ikinci eşya mağazalarında bütün ürünler arızaları giderilmiş, tamir edilmiş, test edilmiş ve çalışır bir şekilde teslim edilmektedir. Satış öncesi ilgilenen kadromuz satış sonrası destek olanağı sunar. Her zaman müşteri memnuniyetine önem veren firmamız ile ikinci el eşya konusunda alış ve satış işlemlerinizi profesyonel bir şekilde tamamlarsınız. Firmamıza uğrayarak ürünlerimizi inceleyebilir, dilediğinizi tercih edebilirsiniz.
Piyasanın oldukça altında bulabileceğiniz, fırın, çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, televizyon, bilgisayar ve onlarca çeşit ürün çeşidi arasından beğendiklerinizi hesaplı olarak satın alabilirsiniz. Sektörde yılların tecrübesine sahip, bilgi birikimi ve fiyat güvencesi ile Bahçeşehir semtinin ikinci el eşya alım ve satışının ayrıcalıklı firmasıdır. Kaliteyi ucuza almanın adresi olan Bahçeşehir ikinci el eşya alanlar son derece ayrıcalıklı alışverişin tadını çıkarırsınız.
Bizi diğerlerinden ayıran farklar:
Teslim anında nakit ödeme
Eşyaları adresten teslim alma ve adrese teslim etme
Ürün değerine sadık fiyat teklifi olarak sıralanabilir.
Satmak ya da almak istediğiniz ikinci el eşyalarınızın resimlerini Whatsapp üzerinden göndererek iletişime geçebilirsiniz. Alanında tecrübeli çalışanlarımız gönderdiğiniz eşya veya eşyaları inceleyerek sizlere en kısa sürede eşyalarınızın ederi hakkında geri dönüşte bulunurlar.
Karşılıklı anlaşma sağlandığı takdirde nakliye servisimiz ile müşteri temsilcimize verdiğiniz açık adrese uygun olduğunuz gün ve saatte gelerek eşyaları kapınızdan teslim alınır.
Göstermiş olduğunuz ilgi ve desteğiniz sayesinde bölgesinde sürekli gelişerek çalışan firmamızda siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için her türlü imkânı sağlamak için çalışıyoruz. Ürün alımlarında eşyalarınızı temizlik ve dezenfekte işleminden geçirerek satış sırasında birinci kalite ürün alıyor hissi ile alışveriş yapmanızı sağlıyoruz. Alım ve satım yapılan ürünleri güvenlik aşamasından geçirerek sizi mağdur etmeden sürekli kullanımınız için hazırlıyoruz.