Marka tescil ücretleri

Kendi markanızı güvence altına almak çok önemlidir. Üreteceğiniz ürünlerin markasını tescillemek marka hırsızlığı ya da markanızın ve ürününüzün sizden önce patentinin alınmasını önlemekte. Böylelikle sizi daha az zarara girmenizi sağlamaktadır. Ancak marka tescil yaptırmak ciddi bir iştir ve marka tescili almak için tüm işlemler yasal, eksiksiz ve doğru biçimde yapılmalıdır.

Ofisimizden alacağımız marka tescili hakkında profesyonel destek sizin için işlemleri güvenilir bir şekilde yapmaktadır. Alacağınız marka tescil belgesi tamamen Türk patent enstitüsü tarafından onaylı olmaktadır. Size sunacağımız hizmet hakkında detaylı bilgiyi www.markatesciliofisi.com internet sayfamızdan alabilirsiniz. En güvenilir bilgiyi alabileceğiniz ve en hızlı marka tescilini alabileceğiniz marka tescil ofisi ile aldığınız hizmetten memnun kalacaksınız.

Marka devretme, yenileme gibi konularda da bilgi alabileceğiniz firmamız aynı zamanda marka başvurusu itirazı konusunda da size yardımcı olup markanızı size özel hale getirebilir. Bu işlemleri sizin için uygun fiyatlara en düzgün şekilde yapan şirketimiz size özel marka tescil ücretleri sunmaktadır. Sizde hemen markanızı garanti altına almak için firmamıza başvurun ve gerekli desteği alın.

Firmamız size marka tescilinin yanı sıra, amblem tescili, patent alma ve patent tescili yaptırmak gibi hizmetlerde sumakta. Bu işlemlerin öncesi ve sonrası neler yapmanız gerektiği, hangi belgelere ihtiyacınız olduğu ve bu işlemin yasal yönleri hakkında bilgi için de firmamıza danışabilirsiniz. Sizde acilen markanızı tescilleyin.