2004 yılında havaalanı transferi ve şöförlü araç kiralama alanında faaliyet göstermek maksadı ile Emircan markası altında Ankara merkezli olarak faaliyetlerine başlayan grubumuz havaalanı transfer kuruluşundan itibaren kalitesinden ve dürüst hizmet anlayışından ödün vermeyerek her geçen yıl artan bir büyüme ivmesi yakalamayı başarmıştır.

2009 yılında V.I.P. Havaalanı Transfer Hizmetleri faaliyetlerine başlayan grubumuz 2010 yılında bünyesine Efe Kurumsal markasını da katarak V.I.P Transfer Hizmeti sektörün de kalite odaklı çalışmalarını artırmış, hizmet ağını Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya illeri ve tatil şöförlü araç kiralama beldeleri olan Bodrum ve Dalamanı da kapsayan bir alanda genişleterek, sektörde hem araç kalitesi hem hizmet kalitesi olarak ilklere imza atmış ve V.I.P Hizmet kavramına farklı bir bakış açısı getirmiştir.

Grubumuz Havaalanı V.I.P. Transfer Hizmetleri, Shuttle Hizmeti, Şoförlü Araç Kiralama Hizmetleri ve Filo Araç Kiralama Hizmetleri alanların da halen faaliyetlerine devam etmektedir. Grup firmalarımızı 2016 yılı itibariyle “trdriver” markası altında toplamış bulunmakla birlikte; Ankara, İstanbul, İzmir ve Antalya’da başarmış olduğumuz sektördeki öncü ve kaliteli firma imajını Türkiye genelinde V.I.P. Shutle Hizmeti Hizmetleri alanında da yaygınlaştırmak ve “tr driver” markasını bir Türkiye markası haline getirmek amacı ile faaliyetlerimize tüm hızıyla devam etmekteyiz.

“TR DRIVER” portföyündeki projeler tamamlandığında Türkiye Havaalanları V.I.P Hizmet Sektöründeki yerini daha da pekiştirecek ve sürdürülebilir büyüme yolculuğunu daha da hızlandıracaktır.

Fiyat teklifimizi alın
Web sayfası üzerinden güzergahı ve tarihi belirleyin.

Araç tipini seçiniz
Tüm fiyatlar sabit. Ek bagaj ve bekleme süresi için ekstra ücret alınmaz.

Üye ol/Giriş yap
Basit adımları izleyerek üye olun / giriş yapın

Ödeme şeklini seçip rezervasyon yapınız
Seferin başlamasına iki saat kalana dek ücretsiz rezervasyon iptali imkanı.

E-posta ve SMS onayı
Şoför bilgileri ile birlikte rezervasyon onayınız kısa süre içinde e-posta adresinize gönderilecektir.

BİZİ SEÇMENİZ İÇİN BİRKAÇ NEDEN

20000+ transfer
6'dan fazla bölgede 20000'i aşkın havalimanı transferi ya da adresten adrese transfer yaptık.

1000+ Müşteri
Havalimanı transferi ya da adresten adrese transfer için bizi tercih eden 1000'den fazla müşterimiz var.

24 Saat Canlı Destek
Ekibimiz tüm transfer talepleriniz için 24 saat size destek olmaya hazır.

Kaynak: Havaalanı Transfer, "Tr Driver", https://www.trdriver.com, (11 Ekim 2016).