Günlük hayatta özellikle elektronik cihazların mağduriyetine uğrayabiliriz. Aniden bozulan beyaz eşyalarımız size zor anlar yaşatabilir. Bütçenizde sıfırını almaya yetecek kadar nakit olmadığı anda ikinci el eşya firmaları sizlere hizmet vermek için çalışmaktadır. Sadece beyaz eşya değil mobilya, elektronik cihazlar, ofis malzemelerine kadar her şeyi tek bir mağazada bulmanız mümkündür. Her gün büyüyerek gelişen
halkalı ikinci el eşya alanlar ile almak ya da satmak istediğiniz her çeşit ürün işlemini pratik bir şekilde halledebilirsiniz. Yapmanız gereken semtimize uğrayarak bizi ziyaret etmektir.
Elinizde bulunan ikinci el eşyaları satmak istediğiniz zaman firmamız hepsini satın almayı kabul eder. İstanbul’un dilediğiniz her semtinden bizi arayabilir, ikinci el eşyalarınızı satabilir ya da satın almak istediğiniz ikinci el eşyaları alabilirsiniz.
Teknolojinin bugün daha da büyümesi ile eşya alım ve satım işlemleri daha kolay bir hal aldı. ikinci el eşya alan yerler olarak elinizde bulunan ikinci el eşyaları akıllı telefonlarınız ile mesaj yoluyla iletebilir ve teklif fiyatı alabilirsiniz. Almak ya da satmak istediğiniz ürünleri Whatsapp yolu ile bize ulaştırabilir ürün değerini öğrenebilirsiniz.
Dilerseniz yerinde görmek için halkalı ikinci el eşya alan yerler ziyareti yapabilirsiniz. Ürün çeşitliliğinin yanında renk ve marka çeşitliliğine de şahit olabilir, tercih yapmakta sıkıntı yaşayabilirsiniz. Ürünlerimiz son derece steril bir şekilde temizlenir, güzelce ambalajlanır. Gözünüz kadar gönlünüz de rahat eder. Ürünleri tekrar temizlemek ve arındırma sorunu ile karşılaşmazsınız.
İstanbul şehrinde ister Anadolu yakasında ister Avrupa yakasında olun, ikinci el eşya alım satım işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bilgisayar, buzdolabı, fırın, ütü, her ebatta masa, koltuk takımı, köşe takımı, yatak, baza ve sayısız birçok ürünü almak istediğinizde, evinizin, ofisinizin ya da kafenizin adres bilgilerinizi ileterek yerinizden ücretsiz nakliye araçları ile alış ve satışını yapabilirsiniz. Teslim alınan ürünler için anında ödeme işlemi gerçekleştirilmektedir. Alışını yaptığınız ürünler için ise işinde uzman ekibimiz ile kurulum ve montajı yapılmakta olup satış bittikten sonra garanti ve hizmet olanağı devam etmektedir.