Şehzade Branda çok farklı ve yeni alanlara hitap edebilecek güneşlik, yağmurluk, gölgelik, tente ve branda sistemlerinin dizayn ve üretimini yapmak amacıyla kuruldu. Şehzade Branda uzman kadrosu ve yaptığı kaliteli üretimle yenilikçi, müşteri odaklı ürünler ve yüksek hizmet kalitesi sayesinde pazar payını artırmakta, sürekli yenilediği üretim teknolojisi sayesinde, günümüz rekabetçi ve devamlı gelişen pazarlarında değişen müşteri ihtiyaç ve isteklerini karşılayabilmektedir. Özel imalatlarla beraber açılır & kapanır tenteler, kasetli tenteler, motorlu pergola, ahşap ve alüminyum raylı tente sistemleri serisi ve sabit, modern, dış cephe tentelerini yaşadığınız alanlara uygulayan Görsel Gölge; her bir ürünün kendine özgü dekorasyon, dış görünüm, renk, desen ve 200'den fazla üretim şekli seçeneği ile hizmetinizdedir.Amacımız ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü kaliteli malzeme, birinci sınıf işçilik, zamanında teslimat ve satış sonrası servisle siz değerli müşterilerimize dört mevsim yaşanılır mekanlar sunmaktır. Bugün de en çok kullanılan tente modellerinden olan pergola tente incelenecek...

Pergola tente sistemleri açık alan mekanlarında hava şartlarının oldukça kötü olmasında bile mekanın yıllarca rahatlıkla kullanılmasını sağlayan oldukça gelişmiş bir çözümdür.

Pergola tente sistemleri genişliklerine ve ihtiyaca göre metrelerce kullanılabilir.Pergola tente ustaların elinde kusursuz kumaşları ve yüksek teknolojili yapıları ile her türlü hava koşullarına dayanıklılık gösterdiklerini söylemiştik gelelim diğer özelliklerine pergola tente paslanmaz ve aşınmaz, hazırlanırken kullanılan sistem ve malzeme sayesinde sert esen rüzgarlara ve kara bile dayanıklık gösterirler. Yüksek ısıya karşı da ayrıca dayanıklıdırlar.Unutmadan mekanların çokça tercih ettikleri pergola tente sistemleri kolayca açılıp kapanabilen, otomasyonlu, raylı tente sistemi olarak tasarlanarak hayatınıza ve mekanınıza farklı bir bakış açısı atmosfer kazandırır.