Çocuklarınız oyun yaşında ise onların ihtiyacının neler olduğunu biliyor musunuz? Eğer bilgisayarınız varsa ve internet bağlantısı ile bunu destekleyebiliyorsanız muhakkak çocuğunuz bilgisayarda oyun oynamıştır. Bu oyunlar arasında ufak ve fakat çok eğlenceli olanlar da mevcuttur. Problem çözme yetisinin kazandırılması amacıyla internet ortamına sunulan bu tür oyunların başında oda oyunları gelir. Oda oyunları sitesinden de oynayabileceğiniz bu oyunların geneli odadan kaçış oyunları üzerine kuruludur. Bunun yanında oda düzenleme ve odadaki gizli objeleri bulma gibi çeşitleri de mevcuttur.

Oda oyunlarının yanı sıra çocukların eğlenceli vakit geçirmeleri için çeşitli çizgi film kahramanlarına da yer verilmiştir. Çizgi film denilince son dönemlerde ilk akla minyonlar gelir. Çılgın Hırsız Gru ve onun sadık köleleri (minyonlar) küçük flash oyunlarında kahramanı olmuşlardır. Hatta onlar için Minyon Oyunları sayfası dahi teşkil edilmiş ve onlarca flash oyunu aynı platformda bir araya getirilmiştir. Minyonlar ile çeşitli oyunları oynayarak vakit geçirebilir, derslerden arta kalan zamanınızı keyifli hale getirebilirsiniz.

Çocukların dini sorumluluklarını onlara öğretmenin en kestirme yollarından birisi de oyunlardır. Oyunlar ile onların dini bir takım bilgileri edinmelerini sağlayabilirsiniz. Bunun için tesis edilmiş birçok çalışma mevcuttur. Fakat tüm dini oyunları bir ortamda toplayan Dini Oyunlar sitesi tam da size göredir. Çocukların ihtiyaç duyabileceği tüm İslami oyunları bir arada bulunduran bu ortam çok hoşunuza gidecektir. Temiz bir ortamda ücretsiz ve üyeliksiz olarak dini oyunlar oynamak isterseniz sizleri Dini Oyunlar Oyna sitesine davet ediyoruz.