MOGAN GROUP olarak 17 seneyi aşmış bilgi ve tecrübelerimizle; Yurtiçi ve Yurtdışı birçok projede mimari & mühendislik disiplinlerinde anahtar teslim işler yapmaktayız.
Villa, Otel, Ofis, firma genel merkezleri, residence, kafe, restoran mimarlık, inşaat, dekorasyon ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere yurtdışındaki şubelerimizden sonra 2016 yılında Ankara’da sizlere hizmet vermek üzere ofisimizi açmış bulunmaktayız.
Gerçekleştirmeyi düşündüğünüz projelerde nereden başlayacağınız ve nasıl yaptıracağınız konusunda sizleri tereddütten kurtarıp "çözüm ortağınız " olarak koordineli bir şekilde başarılı sonuçlar elde etmeyi amaçlıyoruz.
Müşterilerimizin mekânsal ihtiyaçlarına ve zevklerine yönelik, fonksiyonel ve dönüşebilen çözümler sunarak, mühendislik, mimari, iç mimari, tasarım ve uygulama alanlarında beklentilere cevap vermekteyiz. Kurulduğumuz günden bu yana 4 ve 5 yıldızlı oteller, müstakil villa & köşkler, konut yapıları, sanayi yapıları ile hizmet mekânları konularında mimari ve dekorasyon alanlarında, proje ve uygulama aşamalarında hizmet vermekteyiz.