* Merhabalar. Canlı tv izlemek adına doğru yere hoş geldiniz. Kitle iletişim araçlarının hayatımıza girmesiyle birlikte, televizyon çağı başlamış ve birer ikişer evlerimizde yer edinen televizyonlar, radyoyu tahtından indirmişti. Ülkemizde tek bir kanalla başlayan serüven, birden çoğalan ulusal kanallarla birlikte devam etmiştir. **Televizyonların kurduğu bu hakimiyet hala hüküm sürmektedir. Hala televizyon vazgeçilmeyen teknoloji ürünlerinden olsa da teknolojinin çağ atlaması üzerine internet kavramı da ortaya çıkmıştır. İnternet kavramı 2000’li yıllarda büyük bir ilgiyle karşılaşmıştır. Böylece bu hızlı gelişim, sosyal mecralara kadar, anlık paylaşımları bünyesinde toplayan büyük bir bilgi ağını oluşturmuştur. Televizyon yayınları da bu bilgi ağı içerisindeki yerini almıştır.
Artık birçok kişi televizyona ihtiyaç duymaksızın, programları ve çeşitli yayınları internet üzerinden izlemektedir. Canlı tv izle seçenekleriyle tv izlemek istediğinizde internetin yardımıyla çeşitli web sitelerine erişmeniz mümkündür. Bu web siteleri ile hangi kanalı izlemek istiyorsanız bir mouse tıklamasıyla, belirttiğiniz kanal yüklenmektedir. Yüklenen kanaldaki programı net bağlantınız doğrultusunda kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. Görüntü kalitesinde sapmalar olmadan canlı tv izleyebileceğiniz web sitesi sizlere bunu sağlamaktadır.

Şimdilerde tv izlemek istediğinizde tek yapmanız gereken bu web sitelerini ziyaret etmektir. Birçok ulusal kanala erişebileceğiniz web sitesi sizlere bütün kanalların toplandığı bir platform sunarak kolay erişim imkanı sunmaktır. Aradığınız kanalı görememeniz durumunda arama butonu aracılığıyla gerekli aramaları da yapabilirsiniz. Televizyonda yayınlanan programlara dair program akışlarına da yine web sitesinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. *