PVC’lere uygulanan etiketler günümüzde değişiklik göstermektedir. Geçmiş senelerde bu etiketler oldukça kalitesiz ve maliyetli olmaktaydı. Fakat PVC çıkartma etiket sayesinde bu durum ortadan kaldırılmış oldu. Çoğu alanda kullanılan bu etiketler her alana uygulanabilir ve çok rahat bir kullanımı bulunmaktadır. Ayrıca ürün kalitesi bakımından kalıcı olmakta ve diğer ürünlere nazaran daha az deforme olmaktadır.

Bir diğer etiket türü olan Leksan etiket de PVC’lerde en çok kullanılan etiketlerden bir tanesi olmaktadır. 100 derece sıcaklığa kadar koruma sağlayan bu etiketler çoğu yerde kullanılmaktadır. PVC Leksan etiket üretiminden dolayı uzun süreli bir kullanım hizmeti vermektedir. Bundan dolayı da çok kaliteli olduğu gibi müşterilerin de memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmaktadır.

Lazer baskı olarak geçen markalama işlemi ise en çok tercih edilen markalama işlemlerinden bir tanesi olmaktadır. Çünkü en zahmetsiz ve en kolay olduğu gibi oldukça da ekonomik olan lazer markalama işlemi sayesinde artık markanız hiçbir yerden çıkmayacak. Çünkü lazer işlemi sayesinde oraya bir nevi baskı yapılmaktadır.