Woohoobox Kutularıyla Fark Yaratın!
Herkesin sürekli kullandığı ürünler vardır ve bu ürünler birbirinden sevimli tasarımlarla hayat bulduğunda daha çekici hale gelmektedir.
Woohoobox bu konuda iyi bir çalışmaya imza atmış ve kırtasiye ürünler, hediyelik eşya ve sürpriz hediyeliklerle, her yaştan insana sürpriz hediye kutuları sunuyor. Her ayın kendine özel bir kutusu var ve satın aldığınız kutular her ayın yirmisinden sonra adresinize gönderiliyor.
Kendinize ya da sevdiklerinize bir sürpriz yapmak istediğinizde, bu sevimli kutuları satın alabilir, birçok ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Kutulardan Ne Çıkıyor?
Her ayın farklı bir kutusu var ve kutulardan çeşitli aksesuarlar çıkıyor. Özel tasarım ve renklerden oluşan kalemler, bandanalar, kozmetik ürünler, hediyelik eşya çeşitleri ve daha birbirinden şirin ürünler, özellikle genç kızlar için WOOHOOBOX AYLIK SÜRPRİZ KUTU adresinde kutularda saklı.
İsterseniz kendi kutunuzu oluşturabilirsiniz ya da her ay sürpriz kutunuzu bekleyerek, birbirinden şık bu ürünlerle işinizi, okul hayatınızı daha keyifli hale getirebilirsiniz. Çocuklarınıza okul hayatını daha keyifli hale getirmek için, siz de bu konseptten yararlanabilirsiniz.

Woohoobox Kutuları Ne Kadar?
Kutuların fiyatları 50 liradan başlıyor ve kendiniz bir kutu oluşturmak isterseniz, fiyat size göre belirleniyor.
Özel olarak tasarlanan bu ürünler sayesinde istediğiniz gibi bir sürpriz hediye hazırlayabilirsiniz. Üstelik beğeni garantisi de yüksek olan bu ürünler, çok renkli ve özel seçenekleri ile sevdiklerinizi sevindirmek için ideal ve ekonomik.