Uzman Doktorların Tavsiye Ettiği Tamamen Doğal İçerikli Ereksiyonun Uzun Sürmesini Sağlamaya Yardımcı Olan Estrogenolit Geciktirici Sprey

Erkekler cinselliği aktif olarak yaşamaktadırlar. Aktif yaşamak demek eğer ki erkekte bir sertleşme varsa cinselliğin olabilmesi anlamına gelmektedir. Kadın istese de istemese de cinselliği rahatlıkla yaşayabilmektedir, çünkü pasif yaşar. Cinselliğin tam anlamıyla yaşanabilmesi için erkeğin sertleşmesi ve eşinin orgazmının oluşmasına kadar bu sertleşmeyi sürdürebilmesi gerekmektedir. Eğer erkekte bir sertleşme bozukluğu ya da sertleşme kaybı varsa cinsellik ya başlamaz ya da tamamlanamaz.
Genelde erkeklerde yaşanan sertleşme sorununun nedenleri psikolojiktir. Bunun ardında yanlış cinsel bilgilendirmeler, yaşanmış kötü cinsel deneyimler, sevgisizlik oluşturabilir. Bu sebeplerle de Performans anksiyetesi ve özgüven sorunu yaşıyorlar. Partnerleri ile konuşmayı tercih etmiyorlar. Depresyon ise en sık yaşadıkları sorundur.
Erken boşalma, aslında vajinismus ya da sertleşme gibi cinsel işlev bozuklarından çok daha sık rastlanılan bir sorun. Mesela sertleşme her 10 erkekten birinin problemi olmakla birlikte erken boşalma 2 - 2.5 kat daha fazla yaşanmaktadır. Sertleşme sorunu cinsel birleşmeyi tamamen engellemektedir. Çocuk sahibi olamamaktan tutun aile birliğinin oluşmaması , çiftlerin evliliklerine son vermesi vs. gibi dramatik pek çok sonuç doğuruyor. Dolayısıyla insanları ister istemez doktora başvuruya zorluyorlar. Buna karşın erken boşalma, daha çok cinsel yaşamın kalitesine ilişkin problemler yaratmaktadır. Bir Cinsel birleşme kurulabildiği için, fazla ilgilenilmiyor. Fakat şu da bilinmelidir ki her şeyin kalitesi olduğu gibi cinsel hayatın da bir kalitesi vardır. Ve bu basitliğe kalitesizliğe doğru giderse ilişkide çatlamalar oluşur ve ayrılıkla son bulur.
Erkeklerin en büyük kabusu olan bu sorunu Üretimini yaptığımız Estrogenolit Sprey(Erkek geciktirici) ile çözüme kavuşturuyoruz. Sağlık bakanlığı onaylı olup ilişkiden esnasında Estrogenolit Sprey(Erkek geciktirici) kullanmanız yeterli olacaktır. Gün içerisinde kahve çay gibi kafein içeren içecekler kullanılmamalıdır. Herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.
Ürünlerimiz gizlilik içerisinde tarafınıza iletileceğinden şüpheniz olmasın.