1992 yılında hizmet vermeye başlayan Göztepe Temizlik firması yani goztepetemizlik.com, küçük adımlarla çıktığı yolda zamanla büyümeye giderek koltuk yıkama, Ataşehir ev temizliği, Ümraniye ev temizliği ve Kadıköy ev temizliği gibi geniş alanlara yayılmıştır. 24 yılı aşkın bir süredir gelişmiş firma anlayışıyla hizmet sağlayan kuruluş ilk günkü heyecanla yoluna devam etmektedir.Müşterilerini iş ortakları olarak görerek profesyonel bir ilkeyle temizlik hizmeti sağlayan firma, müşterilerine en iyi şekilde hizmet sağlamaya çalışmaktadır. Firmanın diğer Kadıköy ev temizliği, koltuk yıkama, Ümraniye ev temizliği ve Ataşehir ev temizliği firmalarından ayrılmasının sebebi tesislerinde uygun bir şekilde komple temizlik desteği sağlamasıdır. Özenli bir şekilde işlerini yürüten firma, sadece ev temizliği gibi hususlarla ilgilenmeyip alışveriş merkezlerinin temizliği, konut ve villa temizlikleri gibi çeşitlendirilmiş bir şekilde hizmetlerini sunmaktadır.

Birçok önemli projenin de hayata geçirilmesini sağlayan firma, sürdürdüğü bu başarılı politikalarla projelerinin devamını getirmeye devam edecektir. Ayrıca yüksek teknoloji ürünlerinin kullanımıyla daha kaliteli bir hizmet prensibi benimsenmiş olup, daha yüksek temizlik hizmeti hedefleri firmaca belirtilmektedir.

Kendini sürekli genişletip büyütmek hedefi olan firma, zorlu temizlik işlerinin de üstesinden gelerek, tıkandığınız noktalarda desteğini vermektedir. İşinde titiz çalışanların ve uygun fiyatların gözetildiği firma, müşterilerinin gereksinimlerini en iyi şekilde karşılama amacı gütmektedir. İstanbul çevresindeki temizlik işleriniz için kullanabileceğiniz firmayla web sitesindeki bilgiler ışığında iletişime geçmek mümkündür. *