FPS oyunları birinci kişi görünümlü oyunlar olmaktadır. Günümüzde herkes oyun oynuyor artık ve oyunların boyutları ve işleyişleri oldukça farklılaştı diyebiliriz. Günler geçtikte geliştirilen oyun tarzları ile oyun severler memnun edilmeye çalışılmaktadır. Grafikler, oyun efektleri, sesler vb. birçok özellik kullanıcıyı cezbetmekte ve oyunu daha çekici hale getirebilmektedir. Son günlerde geliştirilen FPS oyunları arasında gösterilen Overstep’de çağa ayak uydurarak, birçok yeni özelliği içinde barındırmış ve kullanıcıların ilgisini çekmeyi başarmıştır.

Steam üzerinde gerekli video ve görselleri yayınlanan MMOFPS oyunu olan Overstep, Kickstarter üzerinden bir kampanya başlatarak destek arıyor. Türk ortaklı oyun firması, birçok bölgeden destek ve yatırım almakla birlikte, Türkiye üzerinden de destek beklemektedir. Overstep, gelecek yılları konu alarak, Mars gezegeninde kolonileşmeyle doğan güç dengelerini konu almaktadır.

Birçok platforma uyumlu hale gelebilecek olan Overstep, şimdilik sadece Xbox ve PC desteğiyle kullanıcılara hizmet etmeyi amaçlıyor. Türkiye desteği ile birlikte ücretsiz FPS oyunu içerisinde Türkçe seslendirmeler ve menü seçenekleriyle de Türkiye’deki oyun severlerin karşısına çıkmayı planlıyor.

Beş eurodan başlayan desteklerle oyun içi eşyalar gibi birçok hediye de destekçileri destek olmaya yöneltiyor. Oyun piyasası son zamanlarda büyük bir atılım yaptı. Artık MMOFPS Oyunu alanında da rekabet gittikçe kızıştı ve bu tarz girişim olaylarına destek vermek önemli bir hal aldı. Sizlerde FPS alanındaki bu gelişmiş ve yeni tarzı ile dikkat çeken Overstep oyunu için Türk ortaklı oyun firmasına desteklerinizi yapabilirsiniz.

Site adresi : www.overstepoyna.com