İzmir evden eve nakliyat hizmeti titizlikle profesyonellik isteyen ince bir iştir. Evlerinize özenerek aldığınız eşyalarınızın her birinin eksiksiz ve hasarsız şekilde yeni adresinize nakledilmesi birinci öncelik olmakla birlikte uygun fiyata hizmetin verilmesi de gerekir. Huzur Nakliyat olarak evden eve hizmetlerimizde kusursuzluğu prensip edinerek hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.Mobilyalarınız taşınma telaşında yıpranmadan, zarar görmeden yeni evinize teslim edilsin istemez misiniz? Eşyalarınız toplanıp paketlenirken ortaya çıkan telaş ve kargaşada tek tek mobilyalarınızı korumanız pek mümkün olmamaktadır. Boşaltılan dolaplar, sarılan mutfak eşyalarınız, küçük büyük her ayrıntı aklınızın bir köşesinde olsa da bunların güvenle taşınacağından şüphe duyduğunuz anda içinize sıkıntı verir. Çünkü ülkemizde yeterince özenle verilmeyen İzmir evden eve nakliyat hizmetlerinde illa ki eşyalarınızdan birinin zarar göreceğini, sıfır hasarla her parçanızın sağ salim teslim edilmeyeceğini bilirsiniz.

Tüm bu endişelerinizi geride bırakabilirsiniz. İzmir evden eve nakliyat hizmetinde aklınızda size sıkıntı verecek tüm ayrıntıları siliyor ve tam kadro olarak profesyonel hizmet sunuyoruz. Huzur Nakliyat olarak İzmir sokaklarında sorunsuz şekilde taşınmanızı sağlayacak donanımlara sahip araçlarımızla birkaç saat içinde tüm evinizi güvenle taşıyoruz.

Eski evinizden toplanan ve paketlenen eşyalarınız yeni adresinizde paketleri açılarak yerleştirilmekte, böylece sizi yormayacak bir taşınma evresi geride bırakılmaktadır. Asansörlü nakliyat hizmetimizle eşyalarınız bina içerisinde taşınma derdinden kurtarılmakta, manevra sırasında darbe almaları engellenmektedir.

İzmir’de eski evinizi yeni adresinize taşıyacak bir firma arıyorsanız bize aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Adres: Bahriye Üçok Mah. Atatürk Bulvarı No:19 / B Karşıyaka /İZMİR
Cep Telefonu: 0 532 133 84 17
Telefon: 0 232 372 60 40
Web Site: Ana Sayfa - İzmir Evden Eve