Günümüzde mobile olan ilginin giderek artması bu yönde geliştirilen uygulamaların sayısında da artışa sebep olmuştur. Geliştirilen bu uygulamalar daha çok oyun ağırlıklı olduğu için yediden yetmişe herkesin dikkatini çekecek projeler üretmek daha ilgi odağı haline gelebilmektedir. Şehirde araba sürme oyunları da bu dikkat çekici uygulamalar arasında yer almayı başarmıştır.

Özellikle araba tutkunlarının severek oynayacağı şehirde araba sürme oyunu, şimdilik iPhone telefon ve tabletlerin desteklediği iOS işletim sistemine uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. City Car Driving oyunu genel hatlarıyla şehir içerisinde kaza yapmama amacını gütmektedir. Klasik gaz ve fren pedallarının yer aldığı ekranda ayrıca direksiyon ile gideceğiniz yönü belirleyebiliyorsunuz. Direksiyonlu araba oyunu indirmek isteyenler için kaçırılmayacak bir oyun diyebiliriz.

Şehirde araba sürme simülatörü oyunu adeta gerçek araba sürüyormuşçasına zevk alacak ve gerçek yaşamınızda araba sürerken ki hazzı alacaksınız. 3d boyutuyla oldukça kaliteli ve gösterişli bir görüntüye sahip olan iOS şehir içinde araba sürme oyunu ile keyifli dakikalar sizleri bekliyor. Sizlerde normal araba oyunlarından sıkıldınız ve farklı bir araba oyunu denemek istiyorsanız aşağıdaki linki ziyaret edip, oyunu indirebilirsiniz.

Site adresi : http://m.programindir.tv/city-car-driving/