Video üzerine birçok sosyal ağ bulunuyor. Bu sosyal ağların tamamı eğlence üzerine. Fakat anlatacağım sistemde hem eğlence var, hem kendini gösterme şansı var, üzerine bir de para kazanmak var. Eğer ki amacınız sadece video çekmek değil de aynı zaman da insanları eğlendirmek ve kendinizi ispatlamaksa, para kazanma kendiliğinden geliyor. Fakat salt para odaklı video çekme işine girerseniz bu işte başarılı olma şansınız pek de yüksek olmuyor.

Günümüzde sosyal ağ kullanımları oldukça fazla. Ülkemizde milyonlarca, dünyada milyarlarca insan bu sosyal ağlar sayesinde birbirleriyle iletişime geçebiliyorlar. İşte bu noktada herkese fayda sağlayacak bir sosyal ağ var. En fazla 29 saniye uzunluğunda bir video çekerek, hem seni herkesin görmesini sağlayabilir hem de her hafta dağıtılan 1000 TL ödüle sahip olabilirsin.

Yaptığınız işi iyi yapmayı ve kendini göstermek amacını taşırsanız içiniz de her zaman bir adım önde olursunuz. İnternet sayesinde artık işini iyi yapan insanlar daha çabuk bulunuyor daha çabuk ortaya çıkabiliyor daha hızlı bir şekilde değer görüyorlar. Bundan herkesin faydalanması gerekli.

Site adresi : http://brandface.tv