Futbol, ​​tartışmasız Amerika'da en popüler sportur. Ortaokul oyunlarından profesyonel liglere kadar çok sayıda erkek ve erkek, son bölgeler arasında mükemmelliğe sahip olmak istemektedir. Daha iyi bir futbolcu olmak ya da sadece nereden başlanacağına dair bir fikrinizi isterseniz okumaya devam edin.

Takım arkadaşlarınızın söylemek zorunda olduklarını dinleyin. Takım arkadaşlarınıza her zaman katılıp katılmayabilirsiniz, ancak herkes kazanmak ister ve birbirinizi desteklemelisiniz. Girişlerini nezaketle kabul edin ve kabiliyetinizin en iyisini yapın.

Yeterince çalışırsanız, tüm hedeflere ulaşılabilir olduğunu unutmayın. Oyunu uygularken ve oynarken olumlu bir zihniyetin olmalıdır. Şaşırtıcı bir futbolcu olabilirsiniz! Bunu akılda tutarsanız, oynarken oyuna daha çok eğilimli ve daha fazla sahip olursunuz.

Futbol oynamaya devam etmek isterseniz, vücudunuzu sağlıklı tutmaya çalışmalısınız. Araziye veya spor salonuna basmadan önce yeterince ısınmak çok önemlidir. Aynı zamanda yiyerek bağışıklık sisteminizi yükseltmeniz ve hijyenik uygulamalarınızla iyi olmanız gerekir. En önemlisi, pratik yapmaya devam etmelisin!

Bütün ailenin futbol oyuna dahil olmasını isterseniz, oynadığınız bayrak futbolunu yapın. Bayrak futbolu mücadele etmekten daha güvenlidir, bu nedenle tüm kuşaklardaki oyuncular ve tüm cinsler için de iyi çalışır. Oyun ile bir sürü aile bağını yapabilirsiniz.

Merdiven matkaplarını kullanarak koordinasyonunuzu ve çevikliğini artırın. Bunlar, herhangi bir futbol fitness eğitiminin önemli bir parçasıdır. Bir tırnak kullanarak bir merdiven formu çizin ve bir ucundan başlayın ve diğer uca gelene kadar karelerden dışarı çıkın. Bu teknik, doğru tekniği öğrenmek ve diğer futbolcuların bu yöntemle nasıl bir eğitim gördüğünü öğrenmek için bazı videoları izlemeniz önerilir bu yüzden doğru yapılmalıdır.

Futbolcu olarak korkutmaktan korkmayın, çünkü bu gerçekten oyuna yardımcı olabilir. Rakipler kötü olduğunuzu düşündüğünde ve onlara sertçe vuracaklarını bildiklerinde oyun biçimlerini değiştirebilir ve hatalar yapmalarına neden olabilirler. Gerçekten karşı karşıya kalmayı istemedikleri biri olarak bilinirler ve gerçek oynama yeteneğinizi sergilemeden önce bir avantaja sahip olursunuz.

Yıl boyunca ağırlık odasına bas. Doruk bir durumda kalmak, oraya ulaşmaktan biraz zor. Sezonun başında veya daha önce bile olsa o sırada olmak istiyorsunuz. Ardından, sezon boyunca kondisyonunuzu sürdürebilmek için ağırlık eğitimini kullanın.

Dayanıklılığınızı gerçekten artırmak için aralıklı sprint eğitimini kullanın. 30 saniye boyunca koşun, sonra 1 dakika dinlendirin. Sprint ve tekrar dinlen. Artık o gün fiziksel olarak bahar edene kadar bunu tekrarlayın. O güne ait toplam sprint sayısını kaydedin ve ertesi gün birine kadar atmayı hedefleyin. Çoğu gün yapmazsınız, ancak yavaş yavaş bu sayıyı ortadan kaldırırsınız.

Futbol oynamaya veya pratik yaparken daima bol su iç. Oyun sırasında veya uygulama sırasında kurutulması çok kolaydır. Bu sadece performansınızı etkilemekle kalmaz, aynı zamanda tehlikeli olabilir. Herhangi bir futbol ile ilgili faaliyet öncesinde, sırasında ve sonrasında bol miktarda sıvı tüketin.

Matkaplarınızı hergün uygulayın, özellikle oynamakta olduğunuz yere özgü olanlar. Haftada yalnızca birkaç kez futbol antrenmanına sahip olsanız bile ekstra çaba gösterdiğinizden emin olun. Oyununuz gelişir ve antrenörünüz spora ve ekiple olan bağlılığını fark eder.

Futbol oynarken sağlıklı bir diyet yeyin. Vücudunuz düzgün bir şekilde beslendiğinde çok daha iyi performans gösterebilir. Sağlıklı proteinler, kepekli tahıllar, meyveler ve sebzeler yemek daha iyi hissetmenize ve daha iyi oynamanıza yardımcı olabilir. Sağlıklı bir diyet yemek için elinden gelenin en iyisini yap ve tadını çıkarabildiğini bulman gerek.

Bu makaleyi okuduğunuza göre, daha önce bilmediğiniz futbol oyunu ile ilgili birkaç ipucu bilmeniz gerekir. Onları kişisel başarıya uygulayın. Oyun hakkındaki bilgileriniz fiziksel yeteneklerinize eşit olduğunda harika bir futbolcu olabileceğinizi unutmayın.


beşiktaş bursaspor canlı izle


Seksenler 205 Bölüm İzle


Hd Film Kulubum