Bannerlazım, web sitelerinin, e-ticaret sitelerinin, firmaların ve tasarım ihtiyacı olan herkesin "e-grafikeri" olma sloganıyla yola çıkmış bir tasarım atölyesidir. Deneyimli, uzman ve dinamik ekibiyle, talepleriniz doğrultusunda, ihtiyacınız olan tüm görsel tasarımları gerçekleştirir.

Banner tasarım, Aylık banner paketi hizmetleriyle, web sitenizin ve e-ticaret sitenizin, online grafiker maaş, sigorta, mesai saati gibi yükleri olmayan bir grafikeri gibi çalışır. Uzun süreli, samimi ve profesyonel işbirlikleri kurmak ve bu sitelerin grafik tasarım ihtiyaçlarını düzenli olarak karşılamak ana hedefidir.

Ayrıca, sosyal medya görselleri, afiş/ilan/broşür, kartvizit, idemama, logo, kurumsal kimlik ve web dizayn tasarımları ve diğer her tür grafik/tasarım talebini hayata geçirir.

Yapılan her tasarım, firmaya/kişiye özeldir; ihtiyaçlarınız, talepleriniz, hassasiyetleriniz ve fikirleriniz, Bannerlazım ekibinin tasarım ve pazarlama bilgisiyle harmanlanır, sizin için en iyisine ulaşılmaya çalışılır.

Bannerlazım, sizin grafikerinizdir!