Bleed for This

Pazienza… O çok güçlü ve gösterişli bir boksör ancak bir dönem geçirdiği trafik kazası nedeniyle boynu kırılmış ve ringlerden uzak kalmıştır. Yaşadıkları, boks hayatı ve verdiği mücadelenin nefis bir şekilde aktarıldığı özel bir film sizleri bekliyor. Bleed for This 2016 izle tercihi ile birlikte sizler de bu boksörün hayatına ortak olabilirsiniz. Sürükleyici bir film sizleri bekliyor ve Bleed for This filmini izlemenizi kesinlikle tavsiye ediyoruz. Verdiği mücadele gerçekten takdir edilesi ve altın kemer sahibi bu boksör sizleri de etkileyecektir düşüncesine sahibiz.

Bleed for This (2016) Türkçe Dublaj ve Altyazılı 720p izle

Adam mısın?

Beyaz Futbol efsanesini hepimiz çok iyi biliyoruz. Spor programı olmasına rağmen mizahın tavan yaptığı ve bir güldürü şovuna dönen bu programın kadrosu, komik bir film ile sinema perdesinde karşımıza çıkıyor. Sponsor daveti ile birlikte bir otelde tatil yapan ekibimiz, bu otelde kendilerinden hoşlanmayan birilerinin olduğunu kısa süre sonra fark edecek ancak olaylar çoktan patlak vermiş olacaktır. Abdülkerim Durmaz’ın kaçırılması ile birlikte eğlenceli ve bir o kadar da keyifli bir film bizleri bekliyor. Adam mısın 2016 izle seçeneğini kullanarak sizler de Adam mısın filmini izleyebilirsiniz. Yerli komedi seviyorsanız eğer bu film mutlaka listelerinizde yer almalıdır.

Adam Mısın (2016) Yerli Filmini Kesintisiz izle

Aksiyon Filmleri

Heyecanın ve aksiyonun bir an bile düşmediği, soluk soluğa izleyeceğiniz filmlerin yer aldığı kategoriye hoş geldiniz. Aksiyon filmleri izle kategorisi üzerinden sizler de çok sayıda özel film erişim sağlayabiliyorsunuz. Aksiyon filmleri, senaryo bakımından benzer öğeleri de bünyesinde barındırıyor ancak yabancı sinema bu konuda kendini aşmış durumda ve bunu sizler de filmleri takibe aldığınızda daha net bir şekilde fark edeceksiniz.

Aksiyon film izle, aksiyon filmleri, aksiyon filmleri türkçe dublaj, aksiyon filmleri türkçe altyazılı izle

Görüntü ve ses kalitesi bakımından sorun yaşamak istemiyorsanız eğer sizler de film keyfi için www.filmbilir.com adresini ziyaret edebilirsiniz.