Türkiye’de en iyi ticareti bilenlerin bayilik sistemi kullanmayı seçerek bayilik yapanlardır. Bu bayilik sistemlerinin kurumsal bir şirket tarafından doğru yönlere adım attırmaları ile daha da büyük başarılar elde edilir. Çiğköfte bayiligi müşteriye tüketime hazır halde servis edilen gıdalar büyük beceriler gerektirmektedir.

Uzun yıllardan beri çiğköfte sektöründe faaliyet gösteren Hacıalioğlu Çiğköfte bayilerini daha da ileriye taşıyacak yeni satış arge çalışmaları ile geliştirmektedir.

Ülkemizde hazır gıda üreticileri açısından çok büyük zorluklar söz konusudur. Şirketimizin bünyesinde gıda laboratuvarı oluşturarak Anadolu’muzun tüm külterel tatları dikkate alınarak hazırladığımız çiğköfte, sunduğumuz Çiğköfte bayiliği aracılığı ile müşterilerimize sunulmaktadır.

Çiğköfte bayiliği konseptimiz ile ülkemizin her noktasındaki bayilerimizin belli bir korelasyonla büyümelerini ve cirolarını artırır. Tabi önemli olan büyüme ilkesi ile hareket etmek genel bayilik felsefemizdir. Çünkü hormonsal büyüme hem markamıza, bayimize ve milli değerlerimize büyük bir zarar olarak görmekteyiz.

Hacıalioğlu Çiğköfte piyasanın rekabet şartlarını göz önünde bulundurularak, yenilikleri bayilerimizi Hacıalioğlu Çiğköfte piyasanın rekabet şartlarını göz önünde bulundurularak, yenilikleri bayilerimizin ortak fikir havuzu ile yeni yorumlar geliştirerek ve uygulayarak geleceğe emin adımlarla ilerlemektedir.

Çiğköfte Bayiliği - Cigkofte Bayiliği - Çiğ Köfte Bayiliği