Dünyada futbola olan ilginin bir hayli fazla olduğunu düşünürsek, mobil oyunlarda da futbol ile ilgili geliştirilen oyun sayısının oldukça fazla olduğunu söyleyebiliriz. Tabi bu oyunlar arasından kaliteli ve oynanabilir olanları bulmak, sizin o oyundan zevk almanızı ve o oyuna bağlanmanızı sağlayacaktır. Kafa Topu İngiltere Ligi oyunu da mobil, tablet ve birçok cihaz için geliştirilmiş olan o kaliteli oyunlardan birisi.

Kafa topu futbol oyunu ile İngiltere premier liginde bulunan 20 takım arasından seçeceğiniz takım ile keyifli dakikalar geçirmeye hazır olun. Dünyanın en iyi ligleri arasında 1. sırada gösterilen İngiltere premier lig, kafa topu oyunu sayesinde sizlerle buluşuyor. Oyun içerisinde birbirinden yetenekli farklı özelliklere sahip 60 futbolcu bulunuyor. Bu futbolcular arasından sizi en çok cezbeden futbolcuyu seçebilir ve ücretsiz olarak kafa topu oynamaya başlayabilirsiniz. Kocaman bir kafa ile topu ağlara göndermeye çalışılan bu oyunda, Arsenal, Manchester City, Manchester United, Liverpool gibi İngiltere premier ligin önemli takımları da yer almaktadır.

Online kafa topu indir şeklinde arattığınızda karşınıza çıkacak olan Kafa Topu Futbol Premier Lig oyunu, birçok farklı özelliği de içinde barındırmasıyla kullanıcılara kolaylık sağlıyor. Oyunda, kariyer, hızlı maç, turnuva, online gibi modlar yer almakta ve ayrıca internet bağlantısının olmadığı durumlarda bile oyun oynanabilmektedir. Oyun görsellerinin gerçekçi olması sebebiyle kullanıcılar oyunu okumada zorlanmamaktadır. Yapılan güncellemelerle birlikte oyuna sürekli yeni futbolcu karakterleri de eklenmektedir. Futbola tutkusu ve ilgisi olanların aşağıdaki linki ziyaret edip, uygulamayı indirmelerini öneriyoruz.

Site adresi : https://play.google.com/store/apps/d...headballsoccer