Kendi çocuklarımıza güvenilir gıda sağlamak için oluşturduğumuz minik çiftlik, bugün Türkiye’ nin her yerine doğal ve organik gıda sağlayabildiğimiz bir girişim haline geldi. Hiçbir katkı ve koruyucu madde kullanılmadan hazırlanan doğal köy ürünlerimizi güvenle tüketebilirsiniz.

Günümüzde marketlerde satılan ürünlerin hemen hepsi koruyucu kimyasal maddeler içeriyor. Bu durum insan sağlığı üzerinde olumsuz etki yapıyor. Dünyanın önde gelen doktorları, mümkün olduğunca katkı ve koruyucu madde içermeyen doğal ve organik ürünlerle beslenmeyi öneriyor. Bu anlamda iyi gıda herşeyden önce sağlığımız için büyük önem taşıyor. Sitemizde satılan ürünlerin tamamı da işte bu şekilde, doğal yöntemler kullanılarak hazırlanan köy ürünleri.

Serbest gezen tavuklarımızın köy yumurtasından tutun, süt, yoğurt ve peynir çeşitlerine kadar geniş bir ürün yelpazemiz var. Siparişlerinizi www.tarlaburada.com üzerinden verebileceğiniz gibi buraya tıklayarak katılabileceğiniz whatsapp grubu üzerinden de verebilirisiniz. Satışa olan doğal köy ürünlerimizi Istanbul içinde kendi soğutmalı aracımızla taptaze kapınıza kadar teslim ediyoruz.

Afiyet olsun