Radikal Medikal Olarak, özel olarak hastalarımız için üretilen hasta yatağı, hasta karyolası ve hasta yatakları satışı yapan bir firmayız. Hasta odasında olması gereken en önemli şeyin hasta yatağı olduğuna şüphe yok. Bu odanın en önemli özelliği iyileşme sürecindeki hastalar için rahat bir şekilde konforlu ve güvenli bu tip karyolalar kullanılabilir. Hasta karyolasının işlevsel özellikleri, aksesuar, güvenlik, fiyat gibi faktörlere göre değişmektedir. Günümüzde en çok rağbet gören karyola modelleri, piston motorlu ve iki motorlu modellerdir. Modele göre değişen yan korkuluklar, aksesuarlar ve başlıklar mevcuttur. Hasta Karyolası çeşitlerinde Ev tipi hasta yatakları, kiralık hasta karyolası gibi ürünlere de sitemizden ulaşabilirsiniz. Firmamızda aradığınız özelliklere göre çok çeşitli hasta yataklarımız mevcuttur, Kaliteli işçilik, güvenilir malzeme ve mükemmel tasarımlı hasta yatakları için bizi tercih edebilirsiniz.

Hasta yatakları, hastane yatakları, ev tipi hasta karyolaları satışı ve kiralama işlemleri, hastane malzemelerinin satışı, çeşitli medikal sağlık ürünlerine sitemiz ulaşabilir ve satın alabilirsiniz. Sitemizdeki mevcut ürünler; İki motorlu, üç motorlu, dört motorlu katlanır hasta karyolası modelleri, çocuk hasta karyolası, Visco hasta yatağı, anti bakteriyel hasta yatakları, parçalı hasta yatakları, lazımlıklı karyola yatağı ve bu ürünlerin kiralama hizmetleri yapılmaktadır. Çok uygun fiyata kaliteli, konforlu ve güvenli hasta yataklarına sahip olabilirsiniz.

Radikal Medikal olarak kullandığımız karyola ve yataklarımızın genel özelliklerinden bahsedecek olursak 150 kg ağırlığa kadar dayanıklı 50x30mm profil kullanılmaktadır.

Hasta sağlığını riske atacak hiçbir materyal kullanılmamaktadır.

Hasta karyolası yatağının hava almasını sağlayan delikli sac malzeme ürünlerimizde kullanılmaktadır.