Temizlik Makinası ile Profesyonel Hijyen Çözümleri
Endüstriyel süpürgeler, zemin temizleyicileri ve parlatma makineleri işletmeler için büyük bir avantajdır, çünkü elle ovma ve parlatma işlemlerinden çok daha iyi bir iş çıkarırlar. Manüel yolla asla sağlanamayacak kadar kısa sürede temizlik ve hijyeni, optimal seçilmiş bir temizlik makinası tek başına halledebilir. Bu amaçlar ile üretilmiş pek çok profesyonel temizlik ve hijyen çözümü bulunuyor.
Sanayi Tipi Temizlik Makinası
Yüksek kapasiteli işletmelerin temizlik ve hijyen sorunlarında ultra tasarlanmış modeller iş verimliliğini arttırarak, çalışan sağlığı için de en uygun iş ortamı yaratılmasını sağlıyor. Son teknoloji modellerinde su ile çalışan temizlik makinası temiz su tankı hızlı bağlantı borusu sayesinde sürücünün gözü önünde çok hızlı bir şekilde doluyor. Üstelik yatay konumda döndürülen disk silecekler, kauçuk aksamın hızlı bir şekilde temizlenmesini sağlıyor. Bu nedenle kullanıcı, makineyi işin sonunda temizlemek zorunda kalmıyor, böylece önemli bir zaman tasarrufu da sağlanıyor. Tüm makine bakım işlemlerini hızlandırarak verimlilik her zaman korunuyor, zemin temizliği ve hijyen maksimum garanti altına alınıyor.
Modern Yıkama Fırçalama Makineleri
Sert zemin fırçalama ve parlatma makinesi; mermer, pvc, mozaik vb zeminlerin temizlenmesi ve parlatılması için ideal, ayrıca halı fırçalama ve temizleme özelliği olan modellerde bulunuyor. Kolay ve sessiz bir çalışma sağlayan modern fırçalama makinaları okullar, fabrikalar, hastaneler ve temizlik şirketleri için profesyonel işler yapıyor. Fırçalama makineleri, su ve deterjan artığını büyük ölçüde azaltıyor. Yıkama çözeltisinin miktarının kontrol edilmesi ile (dozajlama sistemi sayesinde), zeminler doğru miktarda su ve deterjan kullanılarak temizlenebiliyor. Bu yolla, operatör tankları boşaltmak veya doldurmak için durduğunda bile verimlilik azalmıyor ve işin maliyet oranı minimuma iniyor.
Yeni Nesil Temizlik Makinaları
Büyük yüzeyler için halen kullanılan paspaslar gibi temizleme sistemlerinin sürekli denetimi manüel sistemlerin yoğun olarak kullanılmasını gerektirir. Geniş zeminleri bir kova ile temizlemek zorunda kalmak; amaçladığınız kaliteli hizmeti sunmak için yeterli olmadığı gibi zaman ve maddi kayıp anlamına gelir. Verimliliği ve hijyeni artırırken, temizlik için gereken süreyi yarı yarıya düşürmek Temizlik Makinaları - KİMA sayfasında görebileceğiniz gibi profesyonel temizlik makinaları ile mümkündür.